25.02.2018  |  Info

A-mužstvo vítězně s Bohunicemi

A-mužstvo vítězně s Bohunicemi

B l a n s k o - Sobotní mrazivé odpoledne nabídlo na blanenské umělé trávě přátelské utkání mužů s bohunickým Tatranem, které s přehledem ovládli domácí fotbalisté.

 
 
přát., sobota 24.2.2018, 14:00
4FK Blansko
Sestava: Záleský - Gromský, Bárta, Bokůvka, Imramovský - Chloupek, Feik, Kratochvíl, Petřík - Dvořák, Trtílek
Náhradníci: Šmerda, Motyčka, Závodný, Hladký
Trenér: Martin Maša
0TJ Tatran Bohunice
Poločas: 2:0
Branky: 23. Chloupek, 36. Dvořák, 71. a 80. Motyčka
Doba hry: 45+0, 45+0
Rozhodčí: Chabiča - Stloukal, Korčák

Komentář k zápasu

Další přípravný zápas se odehrál za velmi chladného počasí. Trenérovi nebyl k dispozici Šplíchal. Naše mužstvo mělo po celý zápas převahu, po většinu zápasu drželo míč a připravilo si několik pěkných kombinačních akcí. Některé ještě zůstaly neproměněné, nebo končily ve sporných ofsajdových situacích.

První branka přišla ve 23. minutě, kdy Petřík přesným míčem našel nabíhajícího Chloupka a ten sám proti brankáři nezaváhal - 1:0. Ve 36. minutě byl asistujícím hráčem opět Petřík, když dostal do šance Dvořáka a ten prostřelil hostujícího brankáře - 2:0.

Ve druhé poločase se v 71. minutě dobře zorientoval v pokutovém území hostů Motyčka a zvýšil na 3:0. Poslední branka zápasu přišla v 80. minutě. Šmerda po rychlém průniku z pravé strany poslal míč nabíhajícímu Motyčkovi a ten jej s přehledem uklidil do branky Bohunic. Zasloužené vítězství domácích, kteří hostům téměř nic nedovolili.

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu