01.09.2012  |  Jaroslav Matuška, Petr Stupka

Anglický týden staršího dorostu - sobota v Blansku

B l a n s k o - Po středečních prvních třech bodech za výhru v Pelhřimově bodoval starší dorost také doma a dokázal porazit doposud vedoucí Otrokovice.

4.kolo, sobota 1.9.2012, 10:15
2FK Blansko
Sestava: Němec - Brichta, Daněk, Vágner, Blažek - Šafařík, Zouhar, Horáček, Buchta (60. Šebela) - Trávníček, Keprt (82. Bláha)
Trenér: Petr Stupka
1FC Viktoria Otrokovice
Poločas: 2:1
Branky: Horáček z pen., Šafařík

Komentář k zápasu

Na promáčený pažit jsme vlítli ve velkém stylu. Naše rychlé křídelní útoky soupeř odvracel jen stěží a po jednom takovém zahrál hostující obránce ve vápně rukou. Následující penaltu proměnil v 15. min. Horáček. Bohužel již ve 25. min. jsme smolně inkasovali a to po zblokované střele se míč objevil před osamoceným hostujícím útočníkem a ten si věděl rady. Hra se vyrovnala, hrálo se nahoru dolů. Nám se podařilo jeden takový protiútok využít, když si za obranu naběhl Šafařík a prostřelil hostujícího gólmana. Poločas tak skončil pro nás zaslouženě 2:1.

Druhý poločas nabídl stejnou podívanou, hra na rozměklém hřišti byla stále více o bojovnosti. Šance byly na obou stranách, ale bez efektu. Postupem času jsme se zbytečně začali bát o vedení a pustili soupeře do tlaku.

Naštěstí nás soupeř nepotrestal a tak jsme se mohli radovat z druhého vítězství v řadě za sebou.