2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko remizovali v zahajovacím utkání 11. Fortuna Moravskoslezské divize D na domácím trávníku s druhým Žďárem nad Sázavou 1:1. Svěřence trenéra Martina Maši poslal ve 13. minutě do vedení Jiří Kratochvíl. Po změně stran se o vyrovnání postaral svoji sedmou brankou v sezóně Matěj Vopršal.

Hrací doba: 45+0; 45+2

Záleský - Feik, Šplíchal (C), Imramovský, Škrabal - Závodný - Chloupek (90+2. R. Němec), M. Šmerda (81. Hladký), Pšikal (73. D. Šmerda), Kratochvíl - Trtílek
Náhradníci: Veselý - Zavřel, R. Němec, Hladký, Bokůvka, D. Šmerda
Trenér: Martin Maša

Konrád - Fiala, Wasserbauer, Šindelka, L. Komínek (84. Ločárek) - Bureš (C), Štursa, Vitásek, Trojánek (90. Nedvěd) - Mašek (58. Pohanka), Vopršal
Náhradníci: Pohanka, Ločárek, R. Sodomka, Nedvěd
Trenér: Jozef Vanko

Blansko proti druhému celku tabulky potvrdilo, že v posledním období se mu daří více v prvních poločasech. Ve 13. min. se dostalo do vedení. Dlouhý výkop Záleského prodloužil Trtílek hlavou na Pšikala, ten promptně vysunul JIŘÍHO KRATOCHVÍLA, který prostřelil brankáře Konráda - 1:0.

Hosté se vyrovnání dočkali po změně stran, konkrétně v 64. minutě. Střídající Pohanka přenesl hru na levou stranu na Trojánka, ten našel ve vápně v diskutabilní pozici zavánějící ofsajdem MATĚJE VOPRŠALA, který dopravil míč z bezprostřední blízkosti do prázdné branky - 1:1.

Blansko zůstalo s deseti body na 13. místě. Z pohledu boje ve spodní polovině tabulky bude pro něho jedno z klíčových příští utkání 12. kola, ve kterém se představí na hřišti předposledního FC Strání.

Záznam z utkání

Fotogalerie

Další výsledky 11. kola Fortuna Moravskoslezské divize, skupiny D:

Rosice - Břeclav 1:0 (1:0), Havlíčkův Brod - Strání 2:1 (2:0), Třebíč - Tišnov 0:9 (0:4), Velká Bíteš - Bzenec 1:3 (0:2), Stará Říše - Vrchovina 0:2 (0:1), Tasovice - Polná 4:3 (0:2), Ždírec nad Doubravou - Šumperk 2:0 (1:0)