27.05.2019  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Další výhra z hřiště soupeře. Blansko přehrálo, i přes rozsáhlou marodku, Břeclav 4:1

B l a n s k o - Již šestou jarní výhru z venkovní půdy si přivezli blanenští muži. Na jihu Moravy si poradili s Břeclaví 4:1 a přiblížili se hranici 100 vstřelených gólů v této sezóně na pouhých 7 tref. Dokáží svěřenci trenéra Zbořila tuto metu do konce jarní části překonat? Na domácím hřišti je v pátek čeká Havlíčkův Brod.

26.kolo, sobota 25.5.2019, 17:00
1MSK Břeclav
Sestava: Fibingr - Netopilík, Kriston, Schuller, Fiala, Trčka, Konečný, Motyčka, Herman, Ianosteac (C), Kurdík
Náhradníci: Pavlík, Tkadlec, Ulehla, Zonyga, Hakala
Trenér: Roman Konečný
Vedoucí: Kamil Mlátilík
Sestava: Nešetřil – Souček (75. Němec), Huška, Buchta, Sedlo – Paděra – Chloupek, Štrombach (81. Rek), Bednář, Minx – Tulaydan (72. Záleský)
Náhradníci:
Trenér: Zbyněk Zbořil
Vedoucí: Petr Dvořák
Branky: 51. Netopilík - 14. Minx, 15. Štrombach, 31. Tulaydan, 88. z pen. Záleský
Osobní tresty: ŽK: 40. Fiala, 76. Kriston, 82. Motyčka
Doba hry: 45+0, 45+0
Počet diváků: 50
Rozhodčí: Hovorka - Jahoda, Mayer
Delegát: Lenfeld

Záznam z utkání

Výsledky 26. kola Moravskoslezské divize D

Žďár nad Sázavou - Rosice 1:2
Bzenec - Tasovice 2:2
Havlíčkův Brod - Nové Sady 1:5
Bystrc-Kníničky - Stará Říše 1:6
Strání - Velká Bíteš 2:1
Ždírec nad Doubravou - Lanžhot 0:0
Polná - Humpolec 4:1

Zbyněk Zbořil, trenér FK Blansko: „V dnešním zápase dostali v základní sestavě příležitost další dorostenci a oba svým výkonem překvapili. V první půli jsme se lehce dostávali do šancí, ale nedohrávali jsme to odpovědně, s důrazem a jednoduše. Jinak mohlo být o zápase rozhodnuto a poločasové skóre mohlo být výraznější. Ve druhé půli jsme v tom pokračovali a po snížení jsme na chvíli vypadli z role. V závěru už jsme si opět šance vytvářeli, ale čtvrtý gól jsme přidali jen z penalty. K již dříve zraněným Mezlíkovi, Ordošovi, Feikovi, Urbančokovi, Přerovskému, Jakubovovi a v týdnu nemocnému Traoremu se přidali všichni střídající hráči, které jsme museli stáhnout ze hry. Musíme doufat, že se nám někdo dá v týdnu dohromady, jinak budeme mít v pátek velký problém mužstvo poskládat při kolizi termínu zápasu s dorostem.“