01.02.2020  |  Kryštof Severa

Konfrontace s druhou ligou nerozhodně. Blansko remizovalo s Líšní

Konfrontace s druhou ligou nerozhodně. Blansko remizovalo s Líšní

B r n o - Druhá zimní konfrontace s druholigovým mančaftem vyšla blanenským o poznání lépe než ta předchozí. S Líšní odehráli svěřenci Zbyňka Zbořila vyrovnaný duel, ve kterém dokázali jít do vedení. Ve druhé půli převzala aktivitu Líšeň a zaslouženě srovnala. Oba týmy se rozešly smírně 1:1.

 
 
přip, sobota 1.2.2020, 10:00 | UT Líšeň
1SK Líšeň
Sestava: Vítek – Bednář, Šenk, Minařík, Hlavica, Matocha, Málek, Zikl, Ševčík, Demeter, Rolinek
1FK Blansko
Sestava: Doležal – Sukup, Lahodný, Štrbák, Buchta – Paděra (70.Feik) – Žák, Štrombach (46.Fabuš), Harba (60.Minx), Tulaydan (46.Urbančok) – Holiš (70.Souček)
Branky: 64. Dočekal - 17. Holiš.

Komentář k zápasu

Blansko se na hřišti nováčka ve F:NL drželo ve své roli a v prvním poločase si vypracovalo několik dobrých šancí, ze kterých padla jedna branka. Dobrou práci Štrombacha využil v 17. minutě Štefan Holiš a poslal svůj tým do vedení. V závěru Líšeň sice vstítila gól, ten však pro ofsajd nemohl být uznán.

Druhý poločas byl ze strany Blanska o poznání horší a hostující fotbalisté měli co dělat, aby nápor Líšně zastavili. To se jim dařilo až do 64. minuty, kdy si vrácený centr do vápna našel Dočekal a hlavou srovnal na 1:1. Blansko sice v závěru mělo šance na skórování, ale to se nepovedlo a oba celky se tak rozešly smírně 1:1.

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu