03.09.2014  |  David Bednář/Boris Hasa

Mladší dorost na hřišti Bohunic neuspěl

B r n o / B l a n s k o - Mladší dorostenci ve druhém venkovním utkání sezóny na body nedosáhli. Po bezbrankovém prvním poločase prohráli svěřenci trenéra Davida Bednáře na umělém trávníku Tatranu Bohunice 2:0.

4.kolo, neděle 31.8.2014, 12:15 | stadion TJ Tatran Bohunice
2TJ Tatran Bohunice
Sestava: Veselý - Šamalík, Študent (C), Šustr (40. Přikryl), Kala - Feik, Psota (70. Borek) - Šmerda, Dobeš, Gregor - D. Zmeko
Náhradníci: Přikryl, Borek, Holík
Trenér: David Bednář
Asistent trenéra: Petr Šíp
Vedoucí týmu: Josef Šmerda

„Na malé umělce v Bohunících to byl zápas výhradně bojovnosti a také o tom, kdo udělá první chybu. První poločas jsme odehráli slušně, ve druhém jsme tu chybu vytvořili dvakrát bohužel my a soupeř vedl 2:0. Směrem dopředu to bylo z naší strany špatné. V jediné velké šanci se ocitl Dominik Zmeko, který v ložence sám před domácím brankářem selhal,“ poznamenal k utkání trenér David Bednář.

Následující utkání

5. kolo, sobota 6. 9. 2014, 10:15
FK Blansko - FC Kyjov 1919
stadion na Mlýnské