20.10.2019  |  Kryštof Severa

První venkovní výhra je na světě! Blansko přehrálo Slovácko

B l a n s k o - Dva rychlé góly Přerovského s Žákem nasměrovaly blanenské fotbalisty k první venkovní výhře v letošním ročníku MSFL. V závěru zápasu pojistil výhru 3:1 Jiří Tulaydan.

12.kolo, neděle 20.10.2019, 10:15 | Na Bělince v Kunovicích | (211 diváků)
11. FC Slovácko B
Sestava: Dzeminskij – Jamný, Srubek (C), Pernica, Baran, Krejčík, Pek, Janša, Peričevič (75. Olšanský), Dvořák (46. Hladký), Juroška
Sestava: Doležal – Štrbák, Huška (C), Traore (75. Urbančok), Ilko, Ordoš (61. Schwendt), Sedlo, Šulek, Žák (79. Tulaydan), Přerovský (61. Štrombach), Kopičár (75. Paděra)
Branky: 78. Juroška – 7. Přerovský, 8. Žák, 90+2. Tulaydan.
Žluté karty: 13. Krejčík, 69. Srubek, 75. Pek, 81. Juroška, 85. Janša (všichni Slovácko).
Počet diváků: 211

Hosté měli fantastický vstup do zápasu. Hned po sedmi minutách totiž dokázal Blansko dostat do vedení Daniel Přerovský. A hned o minutu později se dokázal prosadit Filip Žák a Blansko mělo rázem nakročeno k první venkovní výhře.

Ve druhé půli domácí přitvrdili a vysloužili si čtyři žluté karty. Ale dočkali se také snížení. V 78. minutě se prosadil Juroška a bylo zaděláno na drama. Svěřenci Zbyňka Zbořila se však nevzdali a dokázali vedení udržet a v poslední minutě nastavení navíc pojistil výhru Jiří Tulaydan a rázem bylo rozhodnuto. Blansko tak poprve v letošním ročníku bere tři bdoy za vítězství 3:1.