10.03.2014  |  Miloš Vašák st.

Rezerva v přípravě vyhrála i počtvrté, odnesly to Vysočany

B r n o / B l a n s k o - Také ve čtvrtém přípravném utkání, hraném na umělé trávě VÚT Brno, se svěřenci trenéra Ivana Študenta radovali z vítězství. O něm rozhodli již v prvním poločase, který se odehrál za jejich stálé převahy.

UT, VÚT Brno, neděle 9.3.2014, 17:00
0TJ Vysočany/Šošůvka
2FK Blansko B
Sestava: Švancara - M. Vašák ml. (46. P. Beneš), Mokrý, Vágner, Buchta (60. Rajšlégr) - Hepp, A. Vašák, Kopecký, Beneš M. - Majer, Zavoral
Trenér: Ivan Študent
Asistent: Miloš Vašák st.
Poločas: 0:2
Branky: 25. vlastní, 34. Kopecký

Komentář k zápasu

Utkání se především v prvním poločase hrálo za stálé převahy B týmu. Vedení se ujali Blanenští ve 25. min. po zdařilé kombinační akci, na jejímž konci si míč do branky dopravil vlastní hráč - 0:1. Druhou branku přidal ve 34. min. povedenou střelou Tomáš Kopecký - 0:2.

Po přestávce se hra mírně vyrovnala. Blansko i tak předvedlo několik kombinančních akcí, které však díky horší finální fázi končily těsně před pokutovým územím.

Další přípravné utkání sehrají fotbalisté FK Blansko B v sobotu 15. března od 17:30, kdy na umělé trávě VÚT Brno přivítají vedoucí celek okresního přeboru Černou Horu.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu