09.03.2019  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Soupeř z Vysočiny zůstal nad síly domácích, Blansko v závěrečném přípravném duelu prohrálo s Vrchovinou 0:2

B l a n s k o - Poprvé na přirodní trávě na Údolní se v tomto roce představili blanenští muži. Soupeřem domácího celku byla Vrchovina, které po podzimu patří 13. místo v tabulce Moravskoslezské ligy. Hosté rozhodli o svém vítězství v závěru druhého poločasu.

přát., pátek 8.3.2019, 15:30 | Údolní
Sestava: Doležal - Buchta, Huška, Minx - Paděra - Dvořák, Přerovský, Ordoš, Urbančok, Chloupek - Tulaydan
Střídali: Traore, Bednář
Trenér: Tomáš Kolouch
Vedoucí: Radek Souček
2SFK Vrchovina
Rozhodčí: Chabiča - Machorek, Burgr

Hosté z Vrchoviny si během celého utkání vytvořili více vyložených příležitostí, domácí přiliš nepouštěli do zakončení a chytrými průniky na dva doteky procházeli z poloviny hrací plochy do blízkosti brankáře Doležala. Ten svými zákroky držel Blansko v klíčových chvílích utkání "nad vodou." Důležité momenty nastaly až ve druhém poločase, kdy hosté vsítili v posledních 15 minutách dvě branky, přičemž šancí měli i na další. Domácím se nedařilo vytvořit si ideální střeleckou příležitost ve finální fázi rozjetých akcí, a i proto podlehli soupeři z Vysočiny 0:2.

První mistrovské utkání v járni části sezóny je na programu v neděli 17. března na hřišti Humpolce. Věřme, že lídr soutěže vstoupí do prvního utkání s chutí a přiveze vítězství.