27.09.2011  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci ovládli zápas s Tišnovem

B l a n s k o - Starší žáci si v 6. kole krajského přeboru poradili v domácím zápase s týmem Tišnova, když zvítězili 4:0.

6.kolo, sobota 24.9.2011, 11:00
Sestava: Matuška - Šamalík, Študent, Zemach (c), Kohút - Keprt, Šíbl, Vintr, Loula - Maňoušek, Kunc
Náhradníci: Buš, Sedlák, D. Zmeko, Borek, Kala
Trenér: Michal Šenkeřík
0AFK Tišnov
Branky: Vintr, Kunc, Maňoušek, D. Zmeko

Proti nováčkovi soutěže z Tišnova jsme zahráli tak, jak by to mělo vypadat. Pohledné akce vedli k zakončení a výsledek byl pro hosty navíc milosrdný.

Ihned na začátku se po rozehrávce dostal k míči po nedůslednosti obrany Tišnova Libor Vintr a vsítil první branku.

Druhou dal ve 130 vteřině po individuálním průniku mezi trojicí obránců David Kunc a bylo vymalováno. Soupeře jsme tím poslali na kolena. Škoda, že jsme nepřidali další branky, protože šancí jsme si vypracovali opravdu hodně. To se povedlo jen Jirkovi Maňouškovi, který utekl obraně hostí a dokonale obstřelil brankáře a upravil poločasový stav na 3:0.

Ve druhé půlce dostali šanci mladší hráči a z mnoha gólovek vyšla jen jedna z kopačky Dominika Zmeka na konečných 4:0. Týmu se dařilo a já jsem byl spokojen se všemi hráči. Chtěl bych však touto cestou vyzdvihnout výkon mladíčka Pavla Šamalíka, který předvedl svůj excelentní fotbalový um, kterým udivoval i realizační tým soupeře a já mu dávám jedničku s hvězdičkou!