Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.1.Blažek dvakrát skórovalV přípravě Zbrojovky U19 se daří obránci Filipu Blažkovi, jenž v závěru podzimu oblékal dres našeho A týmu. Při vítězství v Žilině 5:1 a na hřišti Senice 3:2 se pokaždé jednou zapsal mezi střelce.
25.1.Ullmann v BohunicíchÚtočník Ondřej Ullmann, který na podzim oblékal dres A mužstva, zahajil zimní přípravu v 5. týmu krajského přeboru Tatranu Bohunice. Ve víkendovém přípravném utkání proti Zastávce u Brna dvakrát skóroval a jeho novým tým zvítězil 4:2.
20.1.Fotbalista OFS BlanskoReportáž z pátečního vyhlášení ankety fotbalista OFS Blansko za rok 2015 můžete zhlédnout zde: http://www.ceskatelevize.cz/...
20.1.S Morkovicemi již od 13 hod.První přípravné utkání sehrají fotbalisté A týmu FK Blansko tuto sobotu 23. ledna na umělé trávě ve Vyškově proti Morkovicím. Původní čas výkopu 15 hodin byl změněn. Nově se bude hrát již od 13 hodin.
11.1.A tým v neděli zahájí přípravuV neděli 17. ledna odstartují přípravu na jarní část divize D fotbalisté A týmu FK Blansko. Úvodní trénink bude zahájen ve 13:30 na stadionu na Údolní.
7.1.J. Maška slaví kulatinyDnes se významného životního jubilea - 40 let, dožívá bývalý obránce A týmu Josef Maška, který byl jedním ze základních stavebních kamenů posledního postupu FK Blansko do divize v roce 2013. Touto cestou mu přejeme pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenosti a úspěchů v osobním, pracovním i fotbalovém životě.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu