Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

7.1.J. Maška slaví kulatinyDnes se významného životního jubilea - 40 let, dožívá bývalý obránce A týmu Josef Maška, který byl jedním ze základních stavebních kamenů posledního postupu FK Blansko do divize v roce 2013. Touto cestou mu přejeme pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenosti a úspěchů v osobním, pracovním i fotbalovém životě.
11.1.A tým v neděli zahájí přípravuV neděli 17. ledna odstartují přípravu na jarní část divize D fotbalisté A týmu FK Blansko. Úvodní trénink bude zahájen ve 13:30 na stadionu na Údolní.
20.1.Fotbalista OFS BlanskoReportáž z pátečního vyhlášení ankety fotbalista OFS Blansko za rok 2015 můžete zhlédnout zde: http://www.ceskatelevize.cz/...
20.1.S Morkovicemi již od 13 hod.První přípravné utkání sehrají fotbalisté A týmu FK Blansko tuto sobotu 23. ledna na umělé trávě ve Vyškově proti Morkovicím. Původní čas výkopu 15 hodin byl změněn. Nově se bude hrát již od 13 hodin.
25.1.Ullmann v BohunicíchÚtočník Ondřej Ullmann, který na podzim oblékal dres A mužstva, zahajil zimní přípravu v 5. týmu krajského přeboru Tatranu Bohunice. Ve víkendovém přípravném utkání proti Zastávce u Brna dvakrát skóroval a jeho novým tým zvítězil 4:2.
27.1.Blažek dvakrát skórovalV přípravě Zbrojovky U19 se daří obránci Filipu Blažkovi, jenž v závěru podzimu oblékal dres našeho A týmu. Při vítězství v Žilině 5:1 a na hřišti Senice 3:2 se pokaždé jednou zapsal mezi střelce.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu