Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
4.1.Doufám, že na jaře budou diváci chodit ještě ve větším počtu, přeje si Petr GromskýBoris Hasa, Foto: Pavel PaděraB l a n s k o - V jedné z předchozích anket jste mohli hlasovat pro nejlepšího obránce A týmu FK Blansko v podzimní části sezóny. Vyhrál to u vás Petr Gromský, který již tři roky patří k oporám svého mužstva. Co na své prvenství říká? Více již v nadcházejícím rozhovoru.
5.1.Blansko v přípravě vyzve také třetiligovou Líšeň a Vyškov Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zahájí v neděli 17. ledna zimní přípravu na jarní část divize D. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila během ní sehrají celkem 11 přípravných utkání převážně s týmy krajského přeboru, chybět však nebude ani konfrontace s celky MSFL.
6.1.Věcný záměr nového přestupního řádu FAČRInfoB l a n s k o - Fotbalová asociace České republiky na sklonku uplynulého roku odprezentovala věcný záměr chystané změny Přestupového řádu. V souvislosti se sladěním stávající právní úpravy transferů hráčů s předpisy FIFA tak vzniká interní právní předpis, který by měl od 1. 7. 2016 zásadně změnit dosavadní zavedené postupy.
7.1.Novým trenérem staršího dorostu se stal Roman ŠindelkaHynek Jarůšek/Boris HasaB l a n s k o - Podobně jako u A týmu došlo také u staršího dorostu v zimní přestávce ke změně na postu trenéra. Místo Davida Jarůška, který skončil na vlastní žádost, povede 3. celek divize D Roman Šindelka.
8.1.Vyhlášení ankety Fotbalista roku se uskuteční v BoskovicíchOFS BlanskoB l a n s k o - Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu na slavnostní vyhlášení XIII. ročníku ankety Fotbalista roku 2015. Slavnostní večer se uskuteční stejně jako v předchozích dvou letech v zámeckém skleníku Boskovice v pátek 15. ledna 2016 od 18:00 a moderovat ho bude pan Oldřich Kovář.
9.1.Město znovu zažádalo o dotaci na rekonstrukci fotbalového hřiště na Mlýnskéwww.blansko.czB l a n s k o - Při první žádosti města o dotaci v loňském roce došlo ke zrušení zadávacího řízení. Blanenské zastupitelstvo proto schválilo na svém prosincovém zasedání podání nové žádosti na Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
10.1.Napsali o nás: Posílám tam párky v rohlíku, váha jde nahoru, říká Petr Švancaraidnes.cz, Petr Šedivý/Foto: www.fotocoufal.czB r n o / B l a n s k o - Profesionální kariéru už sice ukončil, ale u fotbalu Petr Švancara zůstal. Hraje za divizní Blansko a v I.A třídě za Tišnov, vystupuje v televizi jako expert a začíná jako moderátor společenských akcí. Naposledy se stal patronem zimní Tipsport ligy.
11.1.Vlastimil Pícha oslavil životní jubileumVedení FK BlanskoB l a n s k o - V neděli 10. ledna oslavil 60. narozeniny bývalý hráč Spartaku ČKD Blansko a jedna z legend našeho klubu pan Ing. Vlastimil Pícha.
12.1.Většinu gólů jsem dal ze standardních situací, které jsme trénovali, říká Přemysl FousekBoris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Mezi záložníky to v diváckém hlasování vyhrál Přemysl Fousek. Jeho primárním úkolem je zastavování útoků soupeře. Na podzim se mu však dařilo střelecky, když konta brankářů zatížil pěti brankami.
13.1.Miroslav Cup oslavil sedmdesátinyVedení FK BlanskoB l a n s k o - Včera se významného životního jubilea - 70 let, dožila jedna z legend našeho klubu pan Miroslav Cup.
13.1.Mladší žáci vybojovali v Drnovicích stříbroLeoš Farník, Foto: Michal ŠenkeříkD r n o v i c e / B l a n s k o - Mladší žáci se v neděli představili na halovém turnaji v Drnovicích u Vyškova. Svěřenci Leoše Farníka a Jiřího Skřepského pouze vinou horšího skóre obsadili za vítěznou Líšní druhé místo.
14.1.Starší přípravka B se v rámci zimní ligy představí v hale ASK BlanskoBoris HasaB l a n s k o - Starší přípravku čeká v sobotu 16. ledna v rámci regionální zimní ligy turnaj v domácím prostředí. Svěřenci Pavla Rajtšlégra se ve sportovní hale ASK Blansko na Mlýnské ulici představí v celkem pěti utkáních.
15.1.Mladší dorostenci a dva hráči A mužstva oceněni v anketě Sportovec rokuBoris Hasa, Foto: Jaroslav OldřichB l a n s k o - V Letovicích se včera uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku okresu Blansko za rok 2015. Na ní měl své zástupce i FK Blansko v podobě mladších dorostenců a Davida Jurana s Petrem Švancarou.
16.1.Vítězství v anketě fotbalista OFS Blansko obhájil David JuranBoris HasaB l a n s k o - V boskovickém zámeckém skleníku se uskutečnilo vyhlášení XIII. ročníku ankety Fotbalista roku 2015. Stejně jako loni usedl na trůn brankář A mužstva FK Blansko David Juran. Do nejlepší jedenáctky se dostali také jeho spoluhráči Jan Trtílek, Petr Švancara a David Müller.
17.1.Vzpomínka na Miloše HlaváčkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynuly přesně tři roky ode dne, kdy naše řady navždy opustil bývalý hráč Spartaku ČKD Blansko pan Miloš Hlaváček.
17.1.A tým zahájil pod vedením trenéra Zbořila zimní přípravuBoris HasaB l a n s k o - Pod vedením staronového kouče Zbyňka Zbořila se dnes k úvodnímu tréninku zimní přípravy sešli fotbalisté A týmu FK Blansko. Ti se připravovali v areálu stadionu na Údolní, v dalších dnech se pak přesunou i na umělý povrch do Boskovic.
19.1.Foto a video z úvodního tréninku zimní přípravyBoris HasaB l a n s k o - V neděli odstartovala zimní příprava fotbalistů A týmu FK Blansko. Za první tréninkovou jednotkou pod vedením trenéra Zbořila se ohlédneme prostřednictvím několika fotografií a krátké videoreportáže.
22.1.Blansko na úvod přípravy vyzve MorkoviceMOR - BLA 2:6, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Úvodní přátelské utkání v rámci probíhající zimní přípravy sehrají již zítra fotbalisté A týmu FK Blansko. Na umělé trávě ve Vyškově se svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila utkají od 13 hodin s týmem FC Morkovice.
23.1.Blansko v gólově plodném utkání porazilo MorkoviceMOR - BLA 2:6, 0.kolo | Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - Vítězstvím o čtyři branky zahájili sérii jedenácti přípravných utkání fotbalisté A týmu FK Blansko. V zápase bohatém na šance porazili svěřenci trenéra Zbořila FC Morkovice 6:2. Po dvou brankách vstřelili Jan Nečas a Petr Švancara, který navíc u dalších třech asistoval.
24.1.Bylo to trochu takové deja vu, říká o změně postu Jakub ŠplíchalMOR - BLA 2:6, 0.kolo | Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - Obnovenou spolupráci s trenérem Zbořilem zažívá Jakub Šplíchal. Blanenský obránce pod jeho taktovkou působil ve Svitavách. A právě tam si poprvé zahrál na postu levého obránce, kde nastoupil i proti Morkovicím.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu