Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2018 vyšly tyto články:

31.1.4. kolo zimní ligy mladších přípravekJana Kytnerová B l a n s k o - V neděli 28.1.2018 jsme odehráli 4.kolo zimní fotbalové ligy mladších přípravek. Tento turnaj pořádal tým FK Jedovnice, proto jsme se vypravili do haly, která se nachází na Střední průmyslové škole v Jedovnicích. Za FK Blansko „A“ nastoupili Alex Müller, Adam Korčák, Filip Kytner, Martin Novotný, Filip Kovář, Dominik Zouhar, Filip Terer, Jakub Jančík, Jan Stejskal a jako brankář Šimon Mackanič.
29.1.Rozpis umělé trávy v Blansku: 29. ledna - 4. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
26.1.Turnaj předpřípravek v KunštátuLibor ŠkvareninaB l a n s k o - V sobotu 20.1.2018 jsme se zúčastnili turnaje předpřípravek v Městské sportovní hale Kunštát. Celkem jsme přivezli 17 nadějí pro budoucnost blanenské kopané. Díky vstřícnému přístupu pořadatelů (ŽIJEME HROU) jsme kluky rozdělili na 2 družstva, a tak si mohli opravdu dosytosti zahrát. Poprvé tak oblékli dresy FK BLANSKO a měli možnost své dovednosti poměřit s jinými kluky než obvykle na trénincích, což je očividně ještě více motivovalo.
24.1.Pozvánka na turnaj O POHÁR ZÁMECKÉ SÝPKYPavel RajtšlégrB l a n s k o - V sobotu 27.1.2018 se ve sportovní hale na Údolní ulici uskuteční turnaj starší přípravky O POHÁR ZÁMECKÉ SÝPKY. Turnaje se zúčastní družstva FK Blansko, FC Soběšice, SK Uničov, SK Žebětín, FC Svratka Brno a AFK Tišnov. Turnaj začíná ve 13:00. Všichni příznivci jsou srdečně zváni.
22.1.Rozpis umělé trávy v Blansku: 22. ledna - 28. lednaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Každý týden budeme všem rodičům a fanouškům FK Blansko přinášet aktuální tréninkový rozpis jednotlivých klubových kategorií. Víkendové okno bude zaměřeno na probíhající přípravné zápasy nejen blanenských týmů.
21.1.Úspěšný start do přípravy přineslo okresní derbyBLA - RAJ 4:1, 0.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - V prvním přípravném duelu roku 2018 se mužstvo FK Blansko střetlo na umělé trávě na Mlýnské s týmem SK Olympia Ráječko. Za velmi slušné divácké kulisy se radoval domácí tým z vítězství 4:1.
20.1.Vyhlášení fotbalisty roku 2017 okresu BlanskoMichal Ježek B l a n s k o - Vyhlášení nejlepších fotbalistů, trenérů a rozhodčích blanenského okresu za uplynulý rok 2017 proběhlo v pátek 12.ledna v Boskovicích. Z vítězství v jednotlivých anketách se mohlo radovat několik hráčů či funkcionářů FK Blansko. Do Síně slávy byl uveden dlouholetý hráč, trenér a současně sekretář okresního fotbalového svazu pan Miloš Jarůšek.
17.1.A-tým zahájil zimní přípravuMichal Ježek B l a n s k o - Rozsvícená světla, spousta sněhu a vlezlý mráz. Takové podmínky provázely první trénink A-týmu FK Blansko.
16.1.3. kolo zimní ligy mladších přípravek ročníku 2009Jana Kytnerová B l a n s k o - V sobotu 6.1.2018 se v blanenské sportovní hale ASK odehrálo 3. kolo zimní ligy mladších přípravek ročníku 2009. Za FK Blansko „A“ nastoupili Adam Korčák, Filip Kytner, Martin Novotný, Filip Kovář, Dominik Zouhar, Filip Terer, Jakub Jančík, Jan Stejskal a jako brankář Šimon Mackanič.
14.1.Napsali o nás: Stavíme základ pro příští roky, říká trenér fotbalistů Blanska Martin MašaDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - V létě, když narychlo převzal fotbalisty Blanska, moc prostoru k manévrování neměl. Zimní příprava, která začne v úterý, by už měla probíhat podle jeho představ. Cíl zůstává stejný, záchrana mužstva v divizi. „Ale nemáme nůž pod krkem,“ upozorňuje trenér Martin Maša.
6.1.Novoroční přání předsedy klubu Jiřího CrhyMichal Ježek B l a n s k o - Přání do nového roku a spoustu dalších poznatků a aktualit směrem k jarní části sezóny vyslovil předseda blanenského fotbalového klubu a místostarosta města Blanska pan Jiří Crha.
4.1.Fotbalista roku 2017 okresu BlanskoVV OFS BlanskoB l a n s k o - Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu na slavnostní vyhlášení XV. ročníku ankety FOTBALISTA ROKU.
1.1.Novoroční speciál: Očima Zdeňka VeseléhoMichal Ježek B l a n s k o - Rok 2018 je konečně tady a s ním i jarní část fotbalové sezóny 2017/2018. Přípravné období na umělé trávě se v blanenském klubu zanedlouho rozjede na plné obrátky, na mistrovská utkání si fanoušci budou muset počkat až do poloviny března, kdy se rozjedou divizní soutěže mužů a dorostenců. Jak vidí situaci v klubu a své vlastní výkony talentovaný brankář Zdeněk Veselý, se dočtete v tomto zajímavém svátečním rozhovoru.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu