26.01.2018  |  Libor Škvarenina

Turnaj předpřípravek v Kunštátu

B l a n s k o - V sobotu 20.1.2018 jsme se zúčastnili turnaje předpřípravek v Městské sportovní hale Kunštát. Celkem jsme přivezli 17 nadějí pro budoucnost blanenské kopané. Díky vstřícnému přístupu pořadatelů (ŽIJEME HROU) jsme kluky rozdělili na 2 družstva, a tak si mohli opravdu dosytosti zahrát. Poprvé tak oblékli dresy FK BLANSKO a měli možnost své dovednosti poměřit s jinými kluky než obvykle na trénincích, což je očividně ještě více motivovalo.

Hrálo se na minibranky v rychlém sledu střídání, kdy si kluci užili hru 1 na 1, 2 na 2 a také 3 na 3. Chlapci se po celou dobu trvání(cca 3 hodiny)předváděli v tom nejlepším světle a zápas od zápasu se ve svém předváděném umu zlepšovali. Za to, že se vydrželi po tak dlouhou dobu koncentrovat na hru, zaslouží poděkování i jejich přítomní rodiče.

V této věkové kategorii jde především o projevení radosti ze hry, což bylo plnou měrou naplněno. Výsledky nebyly evidovány a všichni zúčastnění obdrželi na závěr pamětní medaili. Hrdost a nadšení v jejich očích nám všem budiž tou nejlepší odměnou. Doufejme, že ve svém úsilí vytrvají. A kdoví, snad za "pár let" budeme výkony alespoň některých z nich chodit obdivovat při zápasech našeho "Áčka" v co nejvyšší soutěži.

Děkujeme také za podporu výboru FK Blansko, díky níž jsme se této skvělé akce mohli zúčastnit.

Trenéři předpřípravky Radim Farník a Libor Škvarenina

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu