Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2015 vyšly tyto články:

31.12.PF 2016Boris HasaP h o e n i x / B l a n s k o - Nejnovější posila fotbalistů FK Blansko pro jarní část sezóny Jeff Turner vás zdraví z dalekého Phoenixu a zároveň přidává přání do nového roku 2016!
29.12.Petr Švancara se zamaskoval, jako pošťák rozdával fotbalové dárkywww.synotliga.czB r n o / B l a n s k o - Knír, šediny a převlek pošťáka. Brněnský patriot Petr Švancara zestárl. Překvapil nic netušící mladé fotbalisty a rozdal jim dárky od Fotbalové asociace České republiky. Přes šest a půl tisíce dětí našlo letos pod vánočním stromečkem fotbalové vybavení.
24.12.Krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví do nového roku, přeje David MüllerBoris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Je jedním z trojice hráčů, kteří na podzim nevynechali jedinou minutu v divizních bojích. Obránce A mužstva David Müller hájí barvy FK Blansko již dva roky a dnes stejně jako ostatní usedne ke štědrovečerní tabuli. A jaký je u Müllerů vánoční program.
23.12.V podzimní části sezóny jsme obstáli, říká trenér mladších žáků Leoš FarníkBoris Hasa/Leoš FarníkB l a n s k o - V hodnocení podzimní části sezóny se tentokrát s trenérem Leošem Farníkem zastavíme u mladších žáků, kteří v krajském přeboru figurují na 8. místě. B tým v okresním přeboru pak okupuje 4. příčku.
22.12.Hodnocení podzimní části sezóny - mladší přípravka A + BMichal MalitsB l a n s k o - V našem seriálu hodnocení podzimní části sezóny se tentokrát zaměříme na mladší přípravku, která pod vedením trenérů Michala Malitse a Zbyňka Feika působí v okresním přeboru.
21.12.Děkujeme fanouškům za podporu, v divizi D byla jasně nejpočetnější!Boris Hasa, Foto: Barbora TóthováB l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko mají za sebou vydařený podzim, což se projevilo i v návštěvnosti jejich utkání. Ta je v divizi D jasně nejvyšší. Na stadion na Údolní si průměrně našlo cestu 455 diváků. Za tuto podporu divákům děkujeme a věříme, že bude pokračovat i v roce 2016!
18.12.Útočník Tomáš Jarůšek odpovídal na dotazy fanoušků Boris Hasa, Foto: Ivo StejskalB l a n s k o - V průběhu listopadu a prosince jste mohli pokládat prostřednictvím sekce Ptejte se na našem webu otázky Tomáši Jarůškovi. Odpovědi blanenského útočníka na dotazy z různých oblastí si můžete přečíst právě teď.
17.12.Za Antonínem KniesemFK BlanskoB l a n s k o - Ve věku 90 let zemřel v úterý 8. prosince 2015 pan Antonín Knies, jenž byl dlouholetým hráčem a funkcionářem AFK Blansko, později Spartaku Metra Blansko.
15.12.Starší přípravka B v Nezamyslicích triumfovalaRadek SoučekN e z a m y s l i c e / B l a n s k o - V třetí adventní neděli se zúčastnili fotbalisté starší přípravky B ročníku 2007 a mladší halového turnaje v Nezamyslicích. Hrálo se systémem každý s každým a turnaje se zúčastnilo celkem 7 týmů.
14.12.V klubu mi zůstalo hodně přátel, říká nový trenér Blanska Zbyněk ZbořilBoris Hasa, Foto: Deník/David MachB l a n s k o - Přesně po šesti letech se do trenérské pozice v klubu vrací Zbyněk Zbořil. Nový blanenský kouč ve svém úvodním rozhovoru pro webové stránky vzpomíná na své první angažmá během podzimní části sezóny 2009/10 a nastiňuje úkoly, které ho čekají v nejbližším období.
12.12.Novým trenérem FK Blansko byl jmenován Zbyněk ZbořilBoris HasaB l a n s k o - Jen necelé dva týdny byli bez hlavního trenéra fotbalisté A týmu FK Blansko. Po odchodu Michala Kuglera do Rosic povede šestý celek divize D zkušený kouč Zbyněk Zbořil z Drnovic, který již v našem klubu působil v podzimní části sezóny 2009/10.
11.12.Starší přípravka B obsadila v Nezamyslicích druhé místo Radek SoučekN e z a m y s l i c e / B l a n s k o - První prosincovou neděli se družstvo starší přípravky B ročníku 2006 a mladší zúčastnilo halového turnaje v Nezamyslicích. Kluci odehráli celkem 5 zápasů systémem každý s každým.
10.12.Hodnocení podzimní části sezóny - starší přípravka AMgr. Pavel BorekB l a n s k o - Chlapci a dívka ročníků 2005 - 2007 hrají okresní soutěž starší přípravky systémem 5+1. Trénujeme na stadionu na Mlýnské, v zimě v místních tělocvičnách.
8.12.Mladší žáci se zúčastnili mikulášského turnaje v LegniciLeoš Farník, Foto: Michal ŠenkeříkL e g n i ca / B l a n s k o - Od pátku 4. prosince do pondělí 7. prosince jsme se zúčastnili mikulášského turnaje v polské Legnici, kam se pravidelně každý rok na halový fotbal cestuje. Jednalo se o turnaj mladších žáků ročníku 2003 a mladší.
5.12.Reportáž z Memoriálu Dana NěmceBoris Hasa, Foto: Pavel PaděraB l a n s k o - Přesně před týdnem byl zakončen fotbalový podzim na Blanensku tradičně Memoriálem Dana Němce, jehož 18. ročník hostila sportovní hala na Údolní v Blansku. Za jeho průběhem se vrátíme prostřednictvím reportáže Blanenské televize.
3.12.Petr Švancara hostem pořadu Fotbalová horečkaBoris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB r n o / B l a n s k o - Fotbalová horečka je na portálu mixcloud.com pořad o fotbale, fotbalistech a všeho okolo. Každý druhý týden přináší čerstvou dávku nových informací ze světa fotbalu. Tentokrát byl jeho hostem útočník FK Blansko Petr Švancara.
2.12.Trenér Kugler v Blansku končí, přijal nabídku RosicBoris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Přesně po roce končí své působení na lavičce fotbalistů A týmu FK Blansko trenér Michal Kugler. Ten se rozhodl upřednostnit nabídku klubu FC Slovan Rosice, aktuálně 13. celku divize, skupiny D.
1.12.Memoriál Dana Němce objektivem Pavla PaděryBoris Hasa, Foto: Pavel PaděraB l a n s k o - Ohlédnutí za uplynulým 18. ročníkem Memoriálu Dana Němce vám přinášíme prostřednictvím objektivu Pavla Paděry.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu