Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2012 vyšly tyto články:

2.3.Podruhé tři body z Líšně, Blansko - Rousínov 2:1BLA - ROU 2:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Fotbalisté FK Blansko si podruhé po sobě připsali tři body do tabulky letošního ročníku Líšeň CUPU. Svěřenci Michala Kuglera po dorostu Zbrojovky porazili jednoho z konkurentů v boji o postup do divize FRAMOZ Rousínov 2:1.
2.3.Béčko v Boskovicích poprvé nebodovaloJan MatuškaVýrazně oslabený a v nekompletní sestavě odehrál "B" tým další vyrovnaný zápas, tentokrát s úřastníkem 1.A třídy sk.A, jednobrankovým rozdílem prohrál v poměru 1:2.
5.3.Blansko se rozloučilo těsnou porážkou s vítězemBLA - PRS 0:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se s letošním ročníkem Líšeň CUPU rozloučili porážkou. S divizním týmem 1. SK Prostějov, který již byl jistým vítězem turnaje, prohráli svěřenci trenéra Kuglera nejtěsnějším rozdílem 0:1.
8.3.Blansko prohrálo s PolnouBLA - POL 1:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Fotbalisté FK Blansko v dnešním přípravném utkání, hraném na umělé trávě Za Lužánkami, prohráli s divizní Polnou 1:3. O jedinou branku Blanska se postaral v 65. minutě Petr Crhák.
10.3.Blansko prohrálo s lídrem MSFLHFK - BLA 4:0, 0.kolo | Boris HasaO l o m o u c - Fotbalisté FK Blansko v předposledním přípravném utkání prohráli s lídrem MSFL 1. HFK Olomouc na jeho hřišti 4:0.
13.3.V utkání staršího dorostu s "béčkem" byli dorostenci úspěšnějšíJaroslav MatuškaB l a n s k o - Souboj divizního staršího dorostu FK Blansku s "B" týmem mužů FK Blansko hrajícím okresní přebor II.tř. vyzněl celkem jednoznačně ve prospěch dorostu.
15.3.Bohuslav Jedinák: Věřím, že se nám podaří vybojovat návrat do divizeBoris HasaB l a n s k o - Start jarní části krajského přeboru se nezadržitelně blíží. Plné ruce práce má kromě trenérů a hráčů také manažer klubu Bohuslav Jedinák. Jak je klub připraven na jarní část soutěže jsme jej zeptali v následujícím rozhovoru.
15.3.Mladší přípravka vyhrála turnaj v RájciLeoš FarníkB l a n s k o - V sobotu jsme se zúčastnili turnaje mladších přípravek ročníku 2003 v Rájci. V jednotlivých utkáních jsme změřili síly s týmy z okresu.
23.3.Boje o body jsou tu, A tým jede do Bzence, dorosty přivítají Líšeň BBZE - BLA 2:2, 16.kolo | Boris Hasa a Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Konečně! Po bezmála tříměsíční tvrdé a náročné přípravě startují jarní boje o mistrovské body. A muži se v sobotu představí na hřišti Slovanu Bzenec a dorostenci doma přivítají Líšeň B.
25.3.V sobotu dopoledne začalo jaro staršímu dorostuBLA - LSB 1:1, 15.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Starší dorost FK Blansko zahájil jarní část divize D domácí remízou s Líšní B v poměru 1:1.
25.3.Jarní odvety začaly také mladšímu dorostuBLA - LSB 1:1, 15.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - V prvním jarním odvetném utkání divize skupiny D mladšího dorostu zavítal na Mlýnskou celkem mladšího dorostu SK Líšeň B, kterému měli naši mladší dorostenci vracet úvodní porážku v soutěži z loňského srpna.
25.3.Blansko zahájilo jaro remízouBZE - BLA 2:2, 16.kolo | Boris HasaB z e n e c / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko vstoupili do jarní části krajského přeboru remízou. Na hřišti třetího týmu tabulky uhráli svěřenci trenéra Kuglera po brankách Petra Crháka a Tomáše Zouhara výsledek 2:2.
26.3.Konečné výsledky ZT Dahepo CUP 2012Jaroslav MatuškaB l a n s k o - V neděli 25. 3. 2012 se na UT v Boskovicích dohrával poslední zápas zimního turnaje Dahepo Cup 2012 mezi FK Kunštát a Sokolem Bořitov, který skončil poměrně vysokým vítězstvím Kunštátu v poměru 6:2.
29.3.Blansko jede v sobotu do NovosedelNOS - BLA 0:3, 18.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Podruhé na venkovním hřišti se v rámci jarní části krajského přeboru představí fotbalisté FK Blansko. V 18. kole čeká svěřence trenéra Michala Kuglera cesta na jih Moravy do Novosedel.
29.3.Jan Doležel: Je škoda, že jsme v Bzenci nebodovali naplnoBZE - BLA 2:2, 16.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po příchodu zkušených útočníku Petra Crháka a Jana Jandy se v blanenské sestavě posunul na pravý okraj zálohy. Jan Doležel v Bzenci odehrál výborné utkání, když svým pohybem dělal domácí obraně velké starosti a díky své předvídavosti také připravil první jarní branku Blanska.
29.3.Z výkonného výboru odchází dva členovéBoris HasaB l a n s k o - Dvě změny se udály ve složení současného výkonného výboru FK Blansko. K 31. 3. 2012 končí ve svých funkcích Hynek Jarůšek a Libor Škvarenina.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu