Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.6.Trofej získala polská LegnicaBohumil HlaváčekB l a n s k o – Tradiční fotbalový Memoriál Miroslava Krabičky měl letos zahraničního vítěze. Mladší žáci z polské Legnice si odvezli pohár po výhře nad domácími fotbalisty 4:2 ve finále, když ve skupině spolu oba soupeři remizovali.
28.6.Hráč 30. kola: David JuranBLA - OTR 0:0, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Závěrečné kolo tradiční ankety Hráč kola suverénně ovládl mladý brankář David Juran, který v úspěšné premiéře vychytal čisté konto.
28.6.Blansko zahájí nový ročník krajského přeboru doma s BzencemBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko zahájí nový ročník krajského přeboru 2011/2012 domácím utkání proti týmu TJ Slovan Bzenec. Rozhodl o tom dnes losovací aktiv jihomoravských krajských soutěží konaný v brněnském hotelu Avanti.
28.6.Blansko okusí krajský pohár ČMFSBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko budou v nové sezóně kromě krajského přeboru bojovat také v krajském poháru ČMFS, kde jsou nasazeni do prvního kola.
23.6.Hynek Jarůšek: Skončenou sezonu určitě nemůžu hodnotit příliš pozitivněBoris HasaB l a n s k o - Právě skončená sezóna přinesla našemu klubu dva sestupy obou mužských týmů a postup dorostenců do divize. Nejen její průběh zhodnotil člen výkonného výboru a sekretář Hynek Jarůšek.
22.6.Rezerva v přímém souboji o záchranu prohrála a sestupujeROB - BLB 2:0, 26.kolo | Boris HasaR o u s í n o v / B l a n s k o - V posledním kole 1. B třídy prohráli fotbalisté FK APOS Blansko B na hřišti Rousínova B 2:0 a po roce se vracejí do okresního přeboru.
21.6.Starší dorost se s krajským přeborem rozloučil vysokou výhrouJosef ŠplíchalB l a n s k o - Vysokým vítězstvím v poměru 11:0 se starší dorostenci FK APOS Blansko rozloučili s úspěšnou sezónou, v níž dokázali vybojovat postup do divize.
21.6.Mladší dorost vyhrál i v posledním kole BYS - BLA 0:6, 26.kolo | Aleš Vágner a Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Také mladší dorostenci zakončili velmi vydařenou sezónu vítězstvím 6:0 na hřišti Bystrce a stejně jako jejich starší kolegové suverénně ovládli krajský přebor.
21.6.Starší žáci zakončili sezónu rekordní výhrouBLA - MIK 32:0, 26.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - V posledním utkání sezóny si starší žáci na domácí půdě pohráli s oslabeným Mikulovem, kterého deklasovali v poměru 32:0!
21.6.Mladší přípravka vyhrála turnaj v LelekovicíchLeoš FarníkB l a n s k o - V sobotu se uskutečnil v areálu fotbalového oddílu Lelekovic turnaj mladších přípravek ročník 2003 a mladší. Byli jsme pozváni a proto jsme nezaháleli a zúčastnili se v očekávání, jak vše naši kluci zvládnou.
19.6.Blansko se rozloučilo se ctí, remizovalo s lídremBLA - OTR 0:0, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko po dvou letech sestupují z divize do krajského přeboru. Se sezónou se však rozloučili se ctí, na domácí půdě uhráli remízu s lídrem tabulky Otrokovicemi a nebyli daleko od vítězství.
16.6.Záchranářskou tajenku rozluští následující víkendBLA - OTR 0:0, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Závěrečné kolo letošního ročníku divize, skupiny D rozhodne o tom, zda fotbalisté FK APOS Blansko budou i příštím roce hrát stejnou soutěž, nebo klesnou o patro níže. V domácím prostředí přivítají svěřenci Michala Kuglera vedoucí celek Viktorii Otrokovice, která hraje o postup.
12.6.Blansko B podlehlo Bořitovu, o záchraně rozhodne poslední koloBLB - BOR 2:4, 25.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V posledním domácím utkání sezóny prohráli fotbalisté FK APOS Blansko B s Bořitovem 2:4, když první poločas vyhráli 2:0 a několik dalších vyložených šancí neproměnili. I přes porážku jim naděje na záchranu zůstává.
12.6.Mladší dorost opět vysoko vyhrál, tentokrát s Břeclaví BBLA - BŘB 7:1, 25.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Také v posledním domácím utkání v rámci 25. kola krajského přeboru byl mladší dorost střelecky při chuti, když porazil tým Břeclavi B v poměru 7:1.
12.6.Blansko v Třebíči nebodovalo, naděje na záchranu však žijeTRE - BLA 4:2, 29.kolo | Boris HasaT ř e b í č / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko v posledním venkovním utkání letošního ročníku divize, skupiny D i přes sympatický výkon odjeli z Třebíče s prázdnou po výsledku 2:4. Vzhledem k ostatním výsledkům rozhodne o postupujících i sestupujících poslední kolo.
11.6.Starší dorost završil postup vysokým vítězstvím BLA - BŘB 10:0, 25.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Mistři! Mistři! Starší dorostenci potvrdili prvenství v krajském přeboru a po vysokém vítězství nad Břeclaví B mohly vypuknout zasloužené oslavy postupu do divize.
10.6.Hráč 28. kola: Jan DoleželBLA - HOD 1:2, 28.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V anketě Hráč kola, kdy diváci hlasovali po utkání FK APOS Blansko - RSM Hodonín, zvítězil střelec jediné blanenské branky Jan Doležel.
9.6.Blansko jede naposledy ven, představí se v TřebíčiTRE - BLA 4:2, 29.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisty FK APOS Blansko čeká v neděli poslední utkání v letošní sezóně na cizím hřišti. V rámci 29. kola se svěřenci trenéra Michala Kuglera představí na půdě HFK Třebíč.
7.6.Rezerva v Drnovicích dlouho vedla, nakonec odjela s prázdnouFKD - BLB 2:1, 24.kolo | Boris HasaD r n o v i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko B byli v neděli blízko bodovému zisku na exligovém stadionu v Drnovicích. Díky brance Jana Sedláčka vyhráli první poločas, domácí však vývoj utkání v závěru utkání otočili a vyhráli 2:1.
7.6.Naši dorostenci jsou divizní Josef ŠplíchalB l a n s k o - Sobotní výhrou 4:1 (1:1) nad Kuřimí si starší dorostenci zajistili postup do moravské divize.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu