Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

20.4.Muži se představí na půdě Bzence, dorostence čeká v domácím prostředí Líšeň BMichal Ježek B l a n s k o - 21. kolo divizních soutěží nabídne zajímavá střetnutí blanenských týmů. Muži se v sobotu představí v Bzenci, dorostence čeká rovněž v sobotu dvojzápas s Líšní B na stadionu na Údolní.
17.4.V Bzenci nás nečeká nic jednoduchého, říká Jiří KratochvílMichal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Blanenskému A-týmu vyšly poslední dva zápasy na výbornou. Nejdříve porazil na domácí půdě Velkou Bíteš a poté přivezl tři body z Třebíče. Objektivní zhodnocení výkonů mužstva a další postřehy, směrem k jarní části soutěže, zprostředkoval v tomto krátkém rozhovoru záložník FK Blansko Jiří Kratochvíl.
13.4.Žáci napůl vítězně s Žijeme hrou, dorostenci zítra zajíždí do HumpolceMichal JežekB l a n s k o - Starší a mladší žáci odehráli dnes, 14.dubna 2018, dva duely na umělé trávě na Mlýnské. Zatímco starší žáci svému soupeři z Kunštátu podlehli těsně 2:3 , mladší žactvo se dočkalo vítězství v poměru 5:1.
10.4.Napsali o nás: Blanenští fotbalisté si z Vysočiny přivezli nejen body, ale i víkendové volnoDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl T ř e b í č - Druhé jarní vítězství a druhé v sezoně na hřišti soupeře. Blanenští fotbalisté plní jarní plány a stíhají střed divizní tabulky.
9.4.Druhé vítězství mužů v řadě, tentokráte v TřebíčiTRE - BLA 0:3, 20.kolo | Info, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Tak se to po delší době zase podařilo! A-mužstvo zajíždělo v neděli do Třebíče s cílem vybojovat tři body, což se stalo skutečností. Svěřenci trenéra Maši po vítězství 3:0 vybojovali teprve druhou výhru z venkovních hřišť v této sezoně a znovu se o něco výrazněji vzdálili sestupovým příčkám.
5.4.Víkendový program blanenských družstevMichal Ježek, Foto: Petr NečasB l a n s k o - O prvním, kompletně dubnovém víkendu, nás čeká několik zajímavých střetnutí blanenských družstev. Muži se představí v Třebíči, dorostenci doma s Hodonínem , starší a mladší žáci zajíždí do Kohoutovic.
1.4.Velká Bíteš pokořena brankami Kuldana a Kratochvíla BLA - VBI 2:0, 19.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Vítězný začátek jara na domácí půdě mají za sebou muži FK Blansko. Na umělé trávě na Mlýnské porazili svěřenci trenéra Maši Velkou Bíteš 2:0 a vybojovali velmi důležité tři body v boji o záchranu soutěže.
30.3.A-tým zítra doma s Velkou Bíteší, dorostenci zajíždí k utkáním do ZnojmaMichal Ježek, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Poprvé v roce 2018 se představí blanenští muži k mistrovskému diviznímu utkání na domácí půdě. Proti nim se postaví Velká Bíteš . Utkání bude sehráno na umělé trávě na Mlýnské.
29.3.Fotbalové dění v okolí: Tišnov odhlásil diviziInfo B l a n s k o - Výbor AFK Tišnov doručil 29. března 2018 ŘK FAČR M dopis, ve kterém oznamuje odstoupení družstva mužů AFK Tišnov ze soutěže Fortuna MSD-D. Sportovně technická komise ŘK FAČR M navrhne disciplinární komisi k projednání disciplinární přečin odhlášení družstva členského klubu ze soutěže s návrhem na uložení disciplinárního trestu vyloučení družstva ze soutěže. Po vynesení výše uvedeného trestu budou mít všichni soupeři družstva AFK Tišnov v termínu dle rozlosování volno.
27.3.Zaostřeno na posily!Michal JežekB l a n s k o - Přípravné období "přiválo" do Blanska několik nových tváří. Většina z nich se představila jak v přípravných utkáních, tak také v prvním soutěžním utkání jarní části proti Staré Říši. Odkud tito hráči přišli a jaké pocity zatím mají ze svého dosavadního působení?
25.3.Druhý poločas vzal bodové naděje, Blansko odjelo z Vysočiny s porážkou STR - BLA 3:1, 18.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - První zápas jarní části sezóny skončil pro blanenské Áčko porážkou. Po nadějném prvním poločase nedokázali svěřenci trenéra Maši vzdorovat v druhé půli hráčům Staré Říše, která si na neutrální půdě v Jihlavě připsala premiérovou jarní výhru v poměru 3:1.
24.3.Dvě výhry na domácí půdě = úspěšný jarní start dorostenců Michal Ježek B l a n s k o - Na umělé trávě na Mlýnské bojovali v sobotu blanenští dorostenci o první jarní výhry v soutěžních utkáních proti Spartě Brno. Obě dvě kategorie udělaly radost domácím fanouškům v podobě dvou vítězství v poměru 4:1 a 4:2. Info o starším dorostu v článku níže...
21.3.Jarní část soutěží je tady! Michal Ježek, Foto: Archív B l a n s k o - Tak už se konečně dočkáme! Po odloženém prvním jarním kole moravskoslezských soutěží budou blanenská družstva mužů a dorostenců poprvé v akci. Podrobnosti v článku níže...
16.3.Náhradní víkendový program našich mužstevDvořák PetrB l a n s k o - Z důvodu odložení mistrovských utkání mužů a dorostu mají naše mužstva náhradní program. Muži zajíždí k přípravnému utkání v 8:30 hod. do Mohelnice, začátek utkání 11:00 hod. Dorostenci zajíždí k přípravnému utkání do Prostějova se začátkem 10:00 hod. starší dorost a ve 12:00 hod. mladší dorost.
14.3.Rozpis umělé trávy nově v podobě kalendářeMichal Ježek B l a n s k o - Jak už jste si možná mohli všimnout, náš web byl obohacen o novinku, a to o rozpis umělé trávy na Mlýnské v kalendářní podobě. Tuto přehlednou položku najdete v sekci STADIONY.
13.3.První jarní kolo odloženo!! InfoB l a n s k o - 17. března se v Blansku nedočkáme prvního jarního utkání Moravskoslezské divize D s Tasovicemi. Celé kolo totiž bylo odloženo z důvodu nepříznivého počasí a terénních podmínek.
12.3.Porážka s Bystřicí v generálce na diviziBLA - BNP 1:4, 0.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Generálkou na jarní část Moravskoslezské divize D bylo utkání blanenského mužstva s Bystřicí nad Pernštejnem, která okupuje 1. místo v krajském přeboru Vysočiny. Zápas ovšem nedopadl podle představ, jelikož pro domácí skončil porážkou 1:4.
9.3.Mladší žáci se zúčastnili Tišnovské zimní ligyRadek Štěpánek B l a n s k o - Mužstvo mladších žáků FK Blansko se zúčastnilo Tišnovské halové zimní ligy. Turnaj probíhal od prosince do března ve sportovní hale v Tišnově. Každý z jedenácti zúčastněných týmů zastupující okresy Brno - město, Brno - venkov, Žďár nad Sázavou a Blansko odehrál pět hracích dnů.
9.3.Poslední přípravný víkend blanenských fotbalistůMichal Ježek, Foto: Petr Nečas B l a n s k o - Poslední zápasy čekají na muže a dorostence FK Blansko. I tentokrát budou všechny zápasy sehrány na umělé trávě na Mlýnské.
8.3.Fotbalový zájezd DDM BlanskoInfoB l a n s k o - Velká možnost pro hráče i hráčky od 13 do 15 let se naskýtá na začátku letních prázdnin. DDM Blansko pořádá zájezd do Lipska, spojený s fotbalem i kulturním zážitkem. Vše podstatné na oficiálním plakátu.
7.3.Pozvánka na turnaj starších přípravek Pavel RajtšlégrB l a n s k o - Neděle bude v hale na Údolní patřit turnaji starších přípravek, na který se sjede hned několik družstev z blízkého okolí. Podrobnosti se dozvíte v krátkém článku.
1.3.Muži již v pátek s Rousínovem, dorostence čekají zápasy v neděliMichal Ježek, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Už v pátek 2. března čeká svěřence trenéra Maši předposlední přátelské utkání před jarní částí divizní sezóny. Na Mlýnské se blanenští utkají s Rousínovem.
25.2.A-mužstvo vítězně s BohunicemiBLA - BHN 4:0, 0.kolo | InfoB l a n s k o - Sobotní mrazivé odpoledne nabídlo na blanenské umělé trávě přátelské utkání mužů s bohunickým Tatranem, které s přehledem ovládli domácí fotbalisté.
23.2.Remízové utkání číslo dva, tentokráte se SvratkouBLA - SVB 2:2, 0.kolo | InfoB l a n s k o - Ve středu večer bylo na blanenské půdě sehráno další přátelské utkání mužů. Soupeřem byla Svratka Brno, momentálně 7. tým krajského přeboru.
19.2.Přestřelka v Boskovicích vítěze nepřineslaBSK - BLA 5:5, 0.kolo | Info, Foto: Petr Nečas B l a n s k o - K dalšímu přátelskému utkání zajíždělo blanenské A-mužstvo do Boskovic, kde v sobotu dopoledne sehrálo gólově bohatý duel s domácím týmem.
15.2.Vyrovnané utkání s Líšní rozhodl v závěru MotyčkaBLA - LIS 1:0, 0.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Třetí přátelský zápas v tomto roce čekal na svěřence trenéra Maši v domácím prostředí. Do Blanska zavítal na středeční večerní utkání celek z Moravskoslezské fotbalové ligy SK Líšeň.
12.2.Rozpis umělé trávy v Blansku: 12. února - 18. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
9.2.Zítřejší utkání A-mužstva s Hranicí zrušeno!!!Michal JežekB l a n s k o - Z důvodu náhlé marodky týmu SK Hranice byl zrušen zítřejší přátelský zápas na umělé trávě na Mlýnské.
8.2.A-tým čeká Hranice, dorostenci změří síly s Kunštátem. Michal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Víkend bude pro blanenská fotbalová družstva na umělé trávě na Mlýnské opravdu velmi nabitý.
5.2.Rozpis umělé trávy v Blansku: 5. února - 11. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
Aktuální články
Z fóra
  • Longar: Dobrý den, celkem mě překvapuje absence jakékoliv diskuze nad výsledky ...
  • Roteiro.cz: Dobrý den, rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu ...
  • admin_FKBlansko: Tome, u takové ikony je to povinnost! ...
  • Tomáš_Kleveta: Zdravím, děkuji za přání a vzpomenutí na mou maličkost :) ...
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na admina