Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

12.12.Mladší žáci vybojovali na turnaji v Legnici 8. místo Pavel RajtšlégrB l a n s k o - Mladší žáci FK Blansko se stejně jako v minulých letech zúčastnili na přelomu listopadu a prosince Mezinárodního halového turnaje v partnerském městě Legnici. Turnaje se zúčastnila družstva z Polska, České republiky a Ukrajiny.
12.12.Pozvánka na 2. blok turnajů mládeže na ÚdolníMJB l a n s k o - V sobotu 15. prosince se v Blansku podruhé uskuteční dva turnaje mládeže v jeden den. V dopoledních hodinách se představí šest mužstev ročníku 2010, odpoledne poté bude následovat turnaj dalších šesti mužstev ročníku 2007.
4.12.FK Blansko - klubové focení a nová podoba soupisekMJB l a n s k o - Vážení fanoušci blanenského fotbalu, v polovině září proběhlo v areálu na Mlýnské ulici klubové focení všech mládežnických kategorií našeho klubu. Mužům byly pořizovány snímky na stadionu na Údolní. Jak si již můžete všimnout, na úvodní straně jsou vidění jednotlivé fotky, pořízené během jediného odpoledne. Během prosince se dočkáte nových uprav v soupiskách jednotlivých mužstev a tyto fotografie budou k dispozici u každého hráče FK Blansko. V tomto článku se můžete podívat na podobu společných snímků i s trenéry.
28.11.Pozvánka na úvodní halové turnaje mládeže na ÚdolníMJB l a n s k o - V sobotu 1. prosince bude v hale na ulici Údolní rušno. Od 8 do 19 hodin se tu budou totiž konat dva mládežnické turnaje. Od 8 do 13 hodin se představí hráči ročníku 2008 a mladší, od 14 hodin poté hráči ročníku 2006 a mladší. Obou turnajů se účastní domácí pořadatelský oddíl FK Blansko.
28.11.Memoriál Dana Němce opanovalo potřetí v řadě FK Blansko MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Podzim 2018 zastihl domácí klub FK Blansko na vítězné vlně. Nejenže prošel podzimní částí Moravskoslezské divize D bez porážky, ale i v rámci tradičního a letos již 21. ročníku Memoriálu Dana Němce, zvítězil. Od roku 2016 má tak turnaj stále stejného vítěze. Na druhém místě skončil Okresní výběr Blanenska, třetí flek pak vybojovali hráči z Kuřimi v souboji s FK Blansko MSFL 2008.
19.11.Rozlosování a propozice k Memoriálu Dana NěmceMJB l a n s k o - Na Memoriálu Dana Němce se nakonec představí deset mužstev, avšak s mírnými změnami. Místo Startu Brno se ve skupině A objeví mužstvo blanenského dorostu. Ve druhé skupině se místo Tatranu Bohunice představí FC Boskovice
19.11.Pozvánka na Memoriál Dana NěmceMJ B l a n s k o - V sobotu 24. listopadu od 8 hodin se v hale na ulici Údolní uskuteční 21. ročník Memoriálu Dana Němce, na kterém se představí hned 9 týmů z blanenského a brněnského regionu, a také i jedno mužstvo ze zahraničí, konkrétně z polské Legnice. Vítězství obhajuje domácí tým FK Blansko. Záštitu na 21. ročníkem turnaje převzal starosta města Blanska a předseda FK Blansko Ing. Jiří Crha.
14.11.Historický podzim završen velkým vítězstvím, Blansko na Údolní "zničilo" Velkou Bíteš 9:0!BLA - VBI 9:0, 15.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - K poslednímu soutěžnímu utkání roku 2018 nastoupili blanenští muži v neděli 11. listopadu proti celku z Velké Bíteše, který na tento duel nebude vzpomínat v dobrém. Po nadějném úvodu inkasovali hosté během 17 minut pět branek. V druhé půli přidali domácí další čtyři góly, čímž stanovili konečný výsledek na 9:0.
5.11.Gólově bohaté odpoledne v Olomouci! Blansko deklasovalo Nové Sady 7:0NVS - BLA 0:7, 14.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - I předposlední zápas podzimní části sezóny dopadl pro blanenské barvy vítězně, když na půdě Nových Sadů zužitkovali naši hrači většinu šancí mezi 22. a 58. minutou zápasu a zaslouženě zvítězili 7:0.
31.10.Bitva se Stráním dopadla vítězně, jediný gól utkání vstřelil v úvodu TulaydanBLA - STA 1:0, 13.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Asi nejnáročnější domácí utkání divizní sezóny sehráli blanenští muži na Údolní proti Strání. Bojovný výkon hostů, jejich snaha o útočnou hru a naopak nepřesnosti domácích vyústily v dramatickou zápletku. Jedinou branku utkání vstřelil v úvodu první půlě Jiří Tulaydan, hosté však nebyli daleko od remízového výsledku s prvním týmem tabulky.
31.10.Podzimní postřehy Dominika ŠmerdyMJ, Foto: archív podzimB l a n s k o - Na několik otázek, týkajících se jak klasického fotbalu, tak i úspěchů v malé kopané, odpovídal Dominik Šmerda.
22.10.Vítězství v Havlíčkově Brodu zařídili svými brankami Bednář a ChloupekHVB - BLA 0:2, 12.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Další tři body z venkovního hřiště získali blanenští fotbalisté v Havlíčkově Brodu. Utkání, netradičně hrané na umělé trávě, rozhodli svými parádními trefami David Bednář a Luboš Chloupek, kteří se shodně prosadili už v první půli. Náskok Blanska před druhými Rosicemi se po jejich zaváhání ve Ždírci zvýšil už na 10 bodů.
22.10.Dvojzápas s Frýdkem-Místkem přinesl blanenským dorostencům pouze bodMJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Sobotní dopoledne na Údolní patřilo dorostencům, kteří se od 10:15 a 12:30 střetli s mužstvy Frýdku-Místku. Starší odehráli se svým soupeřem vyrovnanou partii, museli podstoupit spoustu osobních soubojů a v závěru byli blízko ke vstřelení branky, nicméně skóre zápasu zůstalo nezměněno - 0:0. Mladší držel po celou dobu utkání svými výbornými zákroky brankář Kubín, ale ani on nezabránil porážce 1:4.
19.10.Dorostence čekají doma duely s Frýdkem-Místkem, muži vyrazí v neděli do Havlíčkova BroduMJB l a n s k o -Sobotní dopoledne bude na Údolní patřit dorostencům. Od 10:15 a 12:30 sehrají starší a mladší dorostenci zápasy s Frýdkem-Místkem. Muži cestují v neděli do Havlíčkova Brodu, kde utkání začíná už ve 14:30.
15.10.V utkání dvou odlišných poločasů zvítězili Blanenští v poměru 4:0BLA - BRE 4:0, 11.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - 11. výhra v Moravskoslezské divizi D se zrodila na Údolní v souboji s Břeclaví. Svěřenci trenéra Koloucha dlouho hledali recept na defenzívu soupeře a potýkali se s nepřesnou kombinací. Čtyřgólovou druhou půli odstartoval svou trefou Jiří Huška, poté se k němu přidal dvěma zásahy Mohamed Traore a nakonec vítězství pečetil kapitán David Bednář.
12.10.Muži proti Břeclavi na Údolní, žáci proti Pohořelicím v dopoledních hodinách na Mlýnské! MJB l a n s k o - Jak muži, tak i žáci se v sobotním fotbalovém programu představí na blanenských trávnících. Muže čeká na Údolní souboj s 11. týmem Moravskoslezké divize D Břeclaví. Proti žákům se postaví družstva z Pohořelic.
9.10.KARTIČKY HRÁČŮ!INFOB l a n s k o - Vážení trenéři, vedoucí, dobrý den. Poprosím vás o připomenutí přeposláním informace všem příslušníkům vašeho týmu.
8.10.Desátou divizní výhru vybojovali blanenští fotbalisté v PolnéPOL - BLA 1:2, 10.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Jubilejní 10. vítězství v této sezóně se zrodilo na Vysočině. Slavoj Polná prožila v uplynulém týdnu velký pohárový zápas s pražskou Spartou a ještě v neděli hostila 1. mužstvo Moravskoslezské divize D. Výsledek 2:1 pro blanenské barvy zařídili svými brankami Radim Dvořák a Ondřej Paděra.
5.10.Na Údolní se střetnou dorostenci s Valašským Meziříčím, muže v neděli čeká duel s PolnouMJB l a n s k o - Sobotní dopoledne bude na Údolní patřit dorostencům, kteří od 10:15 a poté 12:30 vyzvou družstva staršího a mladšího dorostu z Valašského Meziříčí. Muže čeká výlet na Vysočinu do Polné, žáci odehrají svá utkání rovněž v sobotu dopoledne na Lesné se Startem Brno.
4.10.V týmu panuje pozitivní atmosféra, shodují se David Bednář a Jiří HuškaMJB l a n s k o - Podzimní část fotbalové sezóny 2018/2019 ubíhá mílovými kroky. Do jejího konce zbývá blanenským hráčům už jen 6 kol, ve kterých změří síly s většinou mužstev ze spodní poloviny tabulky. Jak prozatím vypadá očima hráčů letošní divizní ročník a jaká je situace v týmu jsme se zeptali Davida Bednáře a Jířího Hušky.
29.9.Sváteční odpoledne patřilo na Údolní domácím, Blansko přehrálo Ždírec vysoko 5:0BLA - ZDN 5:0, 9.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Již deváté vítězství, z toho páté na domácí půdě, vybojovali blanenští fotbalisté, tentokráte proti Ždírci nad Doubravou. Po první půli to vypadalo ještě na náročnou práci, nicméně velká produktivita a nádherné akce v druhé části zápasu přinesly vysoký výsledek 5:0. Blansko tak stále kraluje Moravskoslezské divizi D s celkovými 27 body.
24.9.Pozvánka na mistrovské utkání mužů se Ždírcem nad Doubravou!MJB l a n s k o - Výjimečně v pátek 28. září 2018 v 15:30 hod. sehrají blanenští muži utkání 9. kola Fortuna Moravskoslezské divize D se čtvrtým Ždírcem nad Doubravou. Naše mužstvo zatím ani jednou v divizní sezóně nezaváhalo a s plným počtem bodů kraluje tabulce soutěže. Na toto utkání srdečně zve všechny příznivce blanenského fotbalu předseda FK Blansko a místostarosta města Blanska Ing. Jiří Crha. Každý účastník se zakoupenou vstupenkou se může těšit na malé překvapení.
23.9.Muže dnes čeká divizní šlágr ve Žďáru nad SázavouMJB l a n s k o - Náročný výlet na Vysočinu a těžký soupeř v boji o špici divize. To vše čeká na blanenské fotbalisty ve Žďáru nad Sázavou, kde budou od 15:30 hod. usilovat o další body do divizní tabulky.
23.9.Klíčový divizní duel zvládli lépe Blanenští, kteří ze Žďáru dovezli výhru 2:1ZNS - BLA 1:2, 8.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Tři body na půdě 2. týmu Moravskoslezské divize D jsou úžasným počinem blanenského mužstva. Góly Davida Bednáře a Jiřího Hušky, které tito dva hráči vstřelili v druhé polovině 2. poločasu, výrazně dopomohly k vítězství 2:1, což v konečném důsledku znamená, že Blansko má v tuto chvíli náskok 5 bodů před již druhými Rosicemi.
19.9.Žáky dnes čeká pohárové utkání s Kohoutovicemi!MJB l a n s k o - V 17 hodin na trávník na Mlýnské vyběhnou naši starší žáci, které čeká v rámci 1. kola krajského poháru souboj se silným Tatranem Kohoutovice, jenž momentálně působí v krajském přeboru starších žáků a je na 1. místě. Zveme tímto všechny rodiče a fanoušky na tento velmi zajímavý duel.
17.9.Bystrcká hráz prolomena! Blansko slaví sedmé vítězství v sezóněBLA - BYS 3:1, 7.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Ani v sedmém utkání letošního ročníku Fortuna Moravskoslezské divize D nedošlo u Blanska k zaváhání. Dvě branky Martina Sedla a další gól Mohameda Traoreho dopomohly k vítězství 3:1 nad Bystrcí, která domácím hráčům znepříjemňovala hru svou zorganizovanou obrannou činností až do samého závěru utkání.
14.9.Akce "Měsíc náborů" v Blansku! Libor KlimešB l a n s k o - V úterý 12.9.2018 se na našem hřišti FK Blansko konala akce "Měsíc náborů 2018". Jde o koncept série akcí, orientovaných na seznámení dětí s fotbalem, který je realizován v měsících květen a září. Akce je podpořena fotbalovou asociací a díky tomu se děti mohly seznámit nejen s fotbalem, ale i sportováním obecně.
12.9.Velmi slušný výsledek s druholigovým Znojmem! Blansko prohrálo na Údolní těsně 1:2BLA - ZNO 1:2, 0.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - K přátelskému utkání s týmem 1. SC Znojmo FK měl trenér Kolouch k dispozici většinu opor blanenského mužstva. K nim navíc také začlenil několik dorostenců, které do hry zapojil ve druhém poločase. Porážka 1:2 s týmem, působicím ve druhé fotbalové lize, je rozhodně povzbuzujícím výsledkem do další fáze sezóny.
10.9.Třetí výhra z venkovní půdy, Blansko přivezlo z Bzence výsledek 2:0BZE - BLA 0:2, 6.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - I šesté utkání letošní sezóny dopadlo pro blanenské barvy příznivě. Zásluhou skvělých gólů Bednáře a Traoreho vybojoval náš tým třetí venkovní vítězství, tentokráte v Bzenci. V tabulce Moravskoslezské divize D si drží Blansko tříbodový náskok před druhým Žďárem nad Sázavou.
7.9.Sobota bude na Údolní patřit dorostencům, muži zajíždí do BzenceMJB l a n s k o - Další víkend je tady a s ním znovu pořádná sobotní porce zápasů. Na domácím hřišti se představí starší a mladší dorostenci, které čekají zápasy s 1. FC Slovácko B. Zahálet nebudou ani muži, ti se pro změnu vydají do Bzence.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu