01.03.2018  |  Michal Ježek, Foto: Petr Nečas

Muži již v pátek s Rousínovem, dorostence čekají zápasy v neděli

B l a n s k o - Už v pátek 2. března čeká svěřence trenéra Maši předposlední přátelské utkání před jarní částí divizní sezóny. Na Mlýnské se blanenští utkají s Rousínovem.

Od lednové porážky s juniorkou Zbrojovky Brno blanenské mužstvo nezaváhalo. Naposledy doma zcela jasně přehrálo celek Bohunic 4:0 a jistě by rádo navázalo na tento počin. Zápas s Rousínovem se odehraje netradičně v pátek už v 15:30.

Dorostenci se představí na umělé trávě v neděli. Nejprve se starší dorost utká s muži Čebína. Poté přijde na řadu dorost mladší, jenž změří síly s dorostem Rosic. Nedělní program začíná tradičně v 10 hodin.

Zveme všechny příznivce blanenského fotbalu!

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu