Uničov

01.05.2024 | 17:00

Uničov

01.05.2024 | 17:00

Blanenský klub hlásí příchod dvou nadějných hráčů do záložní řady. Mužstvo doplnili František Čejka a Richard Foltýn.

František Čejka, věkem ještě dorostenec, je odchovancem boskovického fotbalu a posledních 5 let strávil v mládeži brněnské Zbrojovky. Levonohý fotbalista s velkým potenciálem už si v pátek proti Rosicím připsal první start v dresu Blanska. Z Boskovic přichází na přestup a stává se tak kmenovým hráčem FK Blansko!

Richard Foltýn přichází do Blanska z Velkého Meziříčí. Jednadvacetiletý hráč prošel mládeží Zbrojovky Brno, Líšně i Zlína. Mimo Velkého Meziříčí působil také v Břeclavi a ve Znojmě. Proti Rosicím byl již připraven na lavičce náhradníků a na svůj první start v dresu Blanska v MSFL zatím čeká.
Ať se vám v Blansku daří, kluci!

Autoři: Adam Přikryl, Zdeněk Veselý ml.