21. kolo , 12. května 2013, FK Černá Hora - FK Blansko B

FK Černá Hora

2:4

Poločas: 1:2
Branky: 45. Širůček, 65. Kapoun - 22. a 48. Jarůšek, 3. Majer, 88. Sedláček

3. minuta: Sedláček vyslal přesný oblouček na Majera, který tváří v tvář gólmanovi rozvlnil síť - 0:1.

4. minuta: Protiútok Černé Hory zastavil v poslední možné chvíli Rek.

11. minuta: Rek dlouhým míčem našel Jarůška, ten míč přenechal na velkém vápně Sedláčkovi, jeho „bodlo“ skončilo mimo.

12. minuta: Pohlednou kombinační akci zastavil praporek postranního rozhodčího.

20. minuta: A. Vašák poslal do úniku po pravé straně Zavorala, odcentroval na Sedláčka, který sklepnul na Jarůška, jehož střela skončila těsně mimo.

22. minuta: Pěknou individuální akci předvedl na středu hřiště Matuška, kdy si obhodil dva protihráče, vybídnul ke střele Jarůška, který z otočky napálil míč k levé tyči - 0:2.

30. minuta: Útočnou akci po levé straně založil Beneš, následný centr Sedláčka jen proletěl pokutovým územím domácích.

37. minuta: Černohorský záložník proniknul po levé straně, dokázal i odcentrovat, ale nebyl podpořen svými protihráči, a tak si obrana Blanska bez problémů poradila.

38. minuta: Tvrdá střela Širůčka jen vyprášila Suchého rukavice.

40. minuta: Jarůšek připravil střeleckou příležitost pro Sedláčka, jeho střela mířila pouze doprostřed branky.

41. minuta: Trestný kop z půlící čáry rozehrával Rek, svým nákopem našel Jarůška, který v těžké pozici netrefil ideálně.

42. minuta: Chybu domácích mohli potrestat Beneš s Majerem, druhý jmenovaný to ale přehnal s důrazem a fauloval.

45. minuta: Z hranice vápna se náramně trefil Širůček a zkorigoval poločasový stav na 1:2.

46. minuta: Nakopnutého Matušky střídá do druhého poločasu Miloš Vašák mladší.

47. minuta: Samostatný nájezd na Suchého neproměnil Čepa 48. minuta: Těžký pas si ze vzduchu stáhnul Jarůšek a z otočky se nemýlil - 1:3.

65. minuta: Odražený míč se dostal ke Kapounovi, který s pomocí tyče snížil - 2:3.

71. minuta: Svůj hattrick mohl završit Jarůšek, trefil ale pouze tyč.

81. minuta: Majera nahradil na zbývající minuty Hanskut.

83. minuta: Jarůšek vybídnul svého nového spoluhráče v útoku, Hanskut jen napálil domácího gólmana.

88. minuta: Suchý našel dlouhým nákopem Jarůška, který hlavou prodloužil na Sedláčka a svojí levačkou uzavřel brankový účet utkání - 2:4.

90. minuta: V posledních sekundách podržel hostující tým Suchý, tvrdou přízemní střelu s problémy zlikvidoval.