25.05.2013  |  Petr Stupka/Boris Hasa

Starší dorost udolal Pelhřimov

B l a n s k o - Ve středeční dohrávce 14. kola divize D hostili starší dorostenci celek Pelhřimova. Svěřenci trenéra Petra Stupky v tomto utkání díky brankám Aleše Vágnera a Robina Buchty zvítězili 2:0.

14.kolo, středa 22.5.2013, 17:00
Sestava: Němec - Brichta (68. Šebela), Daněk, Vágner, Machorek - M. Zouhar (87. Bláha), Michalík, Horáček - Keprt, Trávníček (60. Bawihung), Buchta (58. Souček)
Trenér: Petr Stupka
0FK Pelhřimov
Branky: Vágner, Buchta

„V bojovném utkání jsme čekali na branku až do 43. minuty. Po změně stran se prosadil sváteční střelec Vágner, jak jinak než hlavou. Nevyužili jsme naše šance a přečkali i závěrečnou snahu soupeře. Myslím, že jsme získali tři body zaslouženě i když jsme měli opět více možností, ale jejich proměňování je naše slabina,“ zhodnotil vývoj utkání trenér Petr Stupka.