06.05.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost vyhrál popáté v řadě, odnesla to Líšeň B

B l a n s k o - Také ve svém pátém mistrovském utkání v roce 2013 si mladší dorostenci připsali na své konto plný bodový zisk. Ve 22. kole divize D porazili svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. po brankách O. Zmeka a Vintra Líšeň B 2:0.

22.kolo, neděle 5.5.2013, 12:30
Sestava: Matuška - Maňoušek, O. Blažek, Zemach, Staněk - Vintr, Kratochvíl, Jabůrek, Keprt - Beránek, O. Zmeko
Náhradníci: Semchuk, Študent, D. Zmeko
Trenér: Jiří Pokoj st.
0SK Líšeň B
Branky: O. Zmeko, Vintr

„Před zápasem jsme měli problémy se sestavou. Pro nemoc nebo zranění nemohli nastoupit Loula, Šíbl a Vymazal. Celý týden ze zdravotních důvodů netrenoval Kratochvíl a Jabůrek, ale nakonec po rozběhání ne stoprocentně zdraví nastoupili. Přes všechny problémy podali všichni hráči proti silnému soupeři výborný výkon a někteří si sáhli na dno svých sil. Mimo vstřelené branky jsme nastřelili dvakrát tyč, jednou břevno a vypracovali jsme si několik dobrých příleležitostí, které jsme neproměnili. Nakonec větší chutí po vítězství jsme zaslouženě zvítězili a za odvedený výkon musím všem hráčům poděkovat,“ uvedl po utkání trenér Jiří Pokoj starší.