23. kolo , 12. května 2013, TJ Tatran Bohunice - FK Blansko

TJ Tatran Bohunice

1:2

Poločas: 0:0
Branky: Kratochvíl, O. Zmeko

„Těžký zápas jsme odehráli v Bohunicích s mužstvem, které je na prvním místě a má skóre 85:21, což mluví samo o sobě. První poločas byl z naší strany bojácný. Chyběl nám pohyb, důraz v osobních soubojích a také v zakončení. Po domluvě v kabině jakoby přišlo na hřiště jiné mužstvo. Zlepšili jsme všechny herní činnosti a kluci poznali, že se dá hrát i proti tak silnému soupeři. Odměnou byly dvě branky a dvě nastřelené tyčky a několik vyložených příležitostí, v nichž nám scházelovíce klidu. Od domácích hráčů hrozilo největší nebezpečí při zahrávání standardních situací. Šest minut před koncem soupeř dokázal snížit, když jsme podcenili rohový kop. Zbytek zápasu jsme s přehledem zvládli a dotáhli do vítězného konce. Zaslouženě jsme si odvezli tři body,“ řekl po utkání trenér Jiří Pokoj starší.