15.05.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost zvítězil také na hřišti lídra

B r n o / B l a n s k o - Mladší dorost se veze na vítězné vlně. Jejich jarní formu odnesl také dosavadní lídr soutěže Bohunice, na jejichž hřišti zvítězili svěřenci Jiřího Pokoje staršího po brankách Kratochvíla a Ondřeje Zmeka 2:1.

23.kolo, neděle 12.5.2013, 12:30
1TJ Tatran Bohunice
Sestava: Matuška - Šíbl, O. Blažek, Zemach, Keprt - Loula, Kratochvíl, Jabůrek, Vintr - O. Zmeko, Beránek
Náhradníci: Maňoušek, Študent, D. Zmeko
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branky: Kratochvíl, O. Zmeko

„Těžký zápas jsme odehráli v Bohunicích s mužstvem, které je na prvním místě a má skóre 85:21, což mluví samo o sobě. První poločas byl z naší strany bojácný. Chyběl nám pohyb, důraz v osobních soubojích a také v zakončení. Po domluvě v kabině jakoby přišlo na hřiště jiné mužstvo. Zlepšili jsme všechny herní činnosti a kluci poznali, že se dá hrát i proti tak silnému soupeři. Odměnou byly dvě branky a dvě nastřelené tyčky a několik vyložených příležitostí, v nichž nám scházelovíce klidu. Od domácích hráčů hrozilo největší nebezpečí při zahrávání standardních situací. Šest minut před koncem soupeř dokázal snížit, když jsme podcenili rohový kop. Zbytek zápasu jsme s přehledem zvládli a dotáhli do vítězného konce. Zaslouženě jsme si odvezli tři body,“ řekl po utkání trenér Jiří Pokoj starší.