09.10.2013  |  Jiří Pokoj st.

Mladší dorost vyhrál v Bohunicích

B r n o / B l a n s k o - Mladší dorostenci pokračují v bodové sérii. Ani v devátém mistrovském utkání sezóny nepoznali svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího hořkost porážky. Tentokrát si díky brance Psoty odvezli tři body z Bohunic.

9.kolo, neděle 6.10.2013, 12:15
0TJ Tatran Bohunice
Sestava: Matuška - Šíbl, Bílek, Študent, Dobeš - R. Keprt, Psota, Vomočil, Mareček - D. Zmeko, Loula
Náhradníci: Hubner, Kala, Maňoušek, Borek
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branka: Psota

„Utkání se hrálo na pěkně připraveném travnatém hřišti. Do zápasu jsme nastoupili v nekompletní sestavě. Po celou dobu jsme byli aktivnější a lepší, ale v zakončení velice nepřesní. Teprve třetí šanci ve 36. min. jsme dokázali zužitkovat pěknou brankou střelou z hranice šestnáctky. Ve druhém poločase jsme měli výraznou územní převahu. Vypracovali jsme si minimálně pět stoprocentních šancí, ale chyběl nám větší klid v zakončení. Domácí hráči hrozili hlavně ze standardních situací a měli několik rychlých brejků, které skončily před hranicí pokutového území, nebo si s tím lehce poradil brankař. V bojovném a slušně hraném utkání, na kterém mají zásluhu rozhodčí, kteří řídili zápas s přehledem, jsme si zaslouženě odvezli tři body,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.