10. kolo , 12. října 2013, FK Pelhřimov - FK Blansko

FK Pelhřimov

Branka: Loula

„V prvním poločase jsme si vypracovali tři vyložené šance, které jsme bohužel neproměnili. Domácí měli dvě šance z rychlých protiútoků. Branku jsme obdrželi v 66. minutě. Poté jsme soupeře dostali pod tlak a odměnou nám byl v 78. min. vyrovnávací gól, který zaznamenal Ivo Loula. Následně jsme nestačili ani pořádně vrátit na naši polovinu, když domácí rychle rozehráli. Jejich akci se nám podařilo zastavit jen za cenu faulu. Domácí nakopli dlouhý míč z trestného kopu až před branku a se štěstím ho dopravili do sítě. V rychlém a v rámci pravidel tvrdém utkání nás sice v závěru opustilo štěstí, protože tak, jak jsme prohráli, jsme mohli i vyhrát. Kluci byli z výsledku zklamaní, ale za svůj výkon se nemusí stydět,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.