09.05.2014  |  Jiří Pokoj st.

Mladší dorost v dohrávce podlehl Třebíči

T ř e b í č / B l a n s k o - V dohrávce 17. kola divize D se mladší dorostenci představili na hřišti Třebíči. S tamním HFK prohráli svěřenci kouče Jiřího Pokoje staršího 2:3. O branky se postarali Vladimír Šíbl a Dominik Zmeko.

17.kolo, čtvrtek 8.5.2014, 12:30
3HFK Třebíč
Sestava: Matuška - Dobeš, Študent, Maňoušek, D. Zmeko - Šíbl, Zeman, R. Keprt, Mareček - O. Zmeko, Vintr
Náhradníci: Šindelka, Kala, Zemach
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branky: Šíbl, D. Zmeko

„Na půdě prvního týmu tabulky, který má nejlepší obranu i útok, to byl pro nás nešťastný zápas. Vedli jsme a měli územní převahu, ale domácím se podařilo z rychlého protiútoku vyrovnat a v poslední minutě prvního poločasu z dvoumetrového ofsajdu, který viděli všichni včetně soupeře, jen ne hlavní a pomezní rozhodčí, dát druhý gól. Po změně stran se Třebíči podařilo využít chybu v naší rozehrávce a zvýšit své vedení. Nepoložili jsme se a dostali domácí pod tlak. Výsledkem byla naše druhá branka. Vyrovnat už se nám bohužel nepodařilo. Během zápasu jsme nastřelili dvakrát tyč, jednou břevno a třikrát jsme šli sami na brankáře. Všichni hráči podali výborný výkon a někteří si sáhli na dno svých sil, ale ze hřiště mohli odejít se vztyčenou hlavou. Na závěr, i když nerad, musím konstatovat, že na hřišti byli nejslabší rozhodčí,“ poznamenal k utkání trenér Jiří Pokoj starší.