17. kolo , 10. května 2015, Tatran Kohoutovice - FK Blansko

Tatran Kohoutovice

„Na půdu vedoucího týmu tabulky jsme odcestovali v nejsilnějším možném složení. Ani to však na soupeře nestačilo. V našich řadách se nenašel hráč, který by si po utkání zasloužil pochvalu. Útočníci byli v zakončení impotentní, záloha hrála alibisticky a četně chybující obrana spolu s brankářem, to je vše dohromady bylo příčinou naší jednoznačné porážky. Někteří hráči měli po utkání suché dresy a prohra jim snad ani nevadila. Po porážce na hřišti Kahanu se jednalo o druhý jarní propadák,“ zhodnotil utkání trenér Michal Šenkeřík.