19. kolo , 8. května 2010, FK Blansko - 1. SC Znojmo B

1. SC Znojmo B

Branky: Vintr 2, Zmeko O. 2, Loula, Maňoušek, Souček

Matuška - Študent, Maňoušek (C), Zemach - Šíbl, Blažek - Závodný, Souček, Loula - Zmeko D., Vintr
Náhradníci: Zmeko O., Sedlák, Buš, Kala, Hoferek
Trenéři: Michal Šenkeřík, Jan Matuška
Vedoucí týmu: Jiří Kratochvíl

není

K sobotnímu utkání jsme přistoupili zodpovědně a vítězstvím si pohlídali druhé místo v tabulce. V utkání jsme opět některé gólovky neproměnili, ale na to už si pomalu zvykám. Terén byl podmáčený, někteří hráči si sním poradili, jiní udělali pár chyb, ale soupeř na tom byl stejně. Jsem rád, že v posledních utkáních to svěřence baví a je u nich cítit týmová pohoda a chtíč po fotbale! Opět patří všem poděkování.