01.05.2011  |  Boris Hasa

Starší dorost zdolal Znojmo B

B l a n s k o - V 19. kole krajského přeboru porazili starší dorostenci FK APOS Blansko celek 1. SC Znojmo B 3:0. Dvě branky zaznamenal Trtílek a jednou se trefil Majer.

19.kolo, sobota 30.4.2011, 12:00
Sestava: Juran - Urbánek, Šplíchal, Kučera, Bayer - Sedláček, Vašák, Zouhar, Hepp - Zavoral, Majer
Náhradníci: Trtílek, Pištělka, Koupý, Trávníček, Buchta, Němec
Trenér: Jiří Pokoj st.
Asistent: Stanislav Skalický
Vedoucí týmu: Josef Šplíchal
01. SC Znojmo B
Branky: Trtílek 2, Majer

Jiří Pokoj st.: „Po zbytečné ztrátě bodů v minulém kole na Slatině, kde jsme měli po celý zápas převahu i šance a nakonec jsme prohráli brankou z pokutového kopu jsme zápas se Znojmem B, které na jaře ještě neprohrálo, zvládli velmi dobře. Hráči podali výborný výkon. Naše vítězství je zcela zasloužené a to jsme ještě minimálně šest vyložených šancí neproměnili.“