17.04.2011  |  Jaroslav Matuška

Mladší dorost přestřílel Tasovice

B l a n s k o - Hokejovým výsledkem 5:3 skončilo mistrovské utkání mladších dorostenců. Ti porazili Tasovice 5:3, střelecky se blýskl Martin Ševčík, autor 4 branek.

17.kolo, sobota 16.4.2011, 13:45
Sestava: Němec - Šebela (59. Dvořáček), Vágner, Brichta (C), Cupák - Buchta, Michalík, Trávníček, Horáček - Ševčík, Zouhar M.
Náhradník: Dvořáček
Trenér: Petr Stupka
Vedoucí mužstva: Jaroslav Matuška
3TJ Sokol Tasovice
Branky: 26., 32., 48. a 58. Ševčík, 39. M. Zouhar - 28. Synek, 60. Lapeš, 77. Szajko
ČK: 65. Brichta (po 2. ŽK)

Proti mladšímu dorostu nastoupili hosté s celkem šesti staršími žáky v základní sestavě a na lavičce se dvěma náhradníky, kteří odehráli zápas staršího dorostu. Očekávaný jednoznačný průběh zápasu se však nekonal a nářky našich hráčů nad výkonem rozhodčích nejsou naprosto namístě.

Přes vítězství a zisk tří bodů nemohu být a nejsem s dnešním předvedeným výkonem spokojen, příští týden ve Slatině, doufám, předvedeme a zopakujeme výkon z Hodonína a ne ten dnešní.

Dnes za zmínku stojí snad jen čtyři branky Martina ŠEVČÍKA. který se tak minimálně do nedělního zápasu Kuřimi dostal do čela tabulky střelců.

Také mladší dorostenci přejí Adamovi Zavoralovi rychlé uzdravení.