21.05.2012  |  Jaroslav Matuška, Jiří Pokoj

Starší dorost v Prostějově neuspěl

P r o s t ě j o v / B l a n s k o - Druhou jarní porážku utrpěl starší dorost v Prostějově, přesto stále drží vynikající druhé místo v tabulce dorostenecké divize, skupiny D.

23.kolo, sobota 19.5.2012, 10:15
41. SK Prostějov
Sestava: Juran - Vágner, Luner, Daněk, Zavoral - Buchta, Hepp, Gromský, Trávníček - Kučera,Trtílek

Náhradníci: Šmerda, Horáček, Kolář, Zouhar, Staněk

Branka: Trávníček

Výsledek je krutý, protože zápas byl vyrovnaný a místy jsme domácí tým přehrávali.

Jenže rozdíl byl v tom, že soupeř naše hrubé chyby potrestal brankami a my vyložené šance, kterých bylo na dva zápasy neproměnili. Podařilo se nám dokonce překopnout ze dvou metrů prázdnou branku. Na šance se nehraje, hraje se na branky, a proto jsme zaslouženě prohráli.

Na podzim jsme vyhráli 4 - 1 a stejným výsledkem nám to oplatili.

Trenér Jiří Pokoj