22.05.2012  |  Jaroslav Matuška, Petr Stupka

Stejně jako starší, také mladší dorost se z Prostějova vrátil s prázdnou

P r o s t ě j o v / B l a n s k o - Také mladší dorost v Prostějově nebodoval. Stejně jako u staršího dorostu se ale na tabulkovém postavení mladšího dorostu nic nezměnilo.

23.kolo, sobota 19.5.2012, 12:30
21. SK Prostějov
Sestava: Pokorný - Šebela, Brichta (55´Bláha), Blažek ml., Machorek, - Šafařík, Gracias, Michalík, Blažek st., - Semchuk (60´Kratochvíl), Zouhar
Branky: Šebela

Vyrovnané utkání, domácí se ujali vedení po dlouhém křížném pasu, když hráče zastavil nedovoleně ve vápně Machorek. Pokorný sice penaltu vyrazil, ale soupeř míč dorazil. Hra byla nadále vyrovnaná a odehrávala se mezi vápny. Poté jsme se dostali do série rohů a jeden z nich jsme proměnili důrazným Šebelou. Poločas skončil zaslouženě 1:1.

Ve druhé půli jsme začali mít malou převahu, ale soupeř nás zchladil z trestného kopu takřka z poloviny hřiště a po nedůrazu obrany přeloboval domácí hráč našeho brankáře. Poté jsme se vrhli do útoku a měli minimálně dvě dobré příležitosti k vyrovnání, když obraně marně utíkal Michalík, který byl lehce "potažen" za dres a velkou šanci zahodil i Radim Bláha, kterého vyslal uzdravený Kratochvíl, ale sám před brankářem ani nezakončil. V těchto šancích nám výrazně chyběl zakončovatel Skoupý.

Výkon na hřišti nebyl zdaleka špatný, bohužel nám komplikace dělala nemoc Milana Brichty, který nebyl schopen zápas dohrát, a my jsme museli improvizovat. A opět jsme si dobře vypomohli univerzálem Graciasem. A samozřejmě chyběl i střelec posledních zápasů Skoupý. Pozitivem je návrat uzdravených Michalíka a Kratochvíla.

Trenér Petr Stupka