Ptejte se » Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika! Odpovídat budeme průběžně několikrát týdně, případně poté, co budeme znát odpověď na vaši otázku.

 
 
Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi
 

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 34 odpovědí v této kategorii celkem.

Perry 12.11.2019, 15:06
Pane Kryštofe, děkuji Vám za odpověď. Dosud nevíme kdo Tipovačku založil kdo ji vede. Je možné to odtajnit abychom věděli na koho se případně obrátit?

Odpověď:
Ještě jednou hezký den, jak jsem zmínil v minulé odpovědi, vše najdete pod tímto odkazem -> Redakce webu.
Kryštof Severa

perry 10.11.2019, 10:33
Pane Kryštofe odvězte též na otázky směřované k Tipovačce.

Odpověď:


Hezký den Perry,
Rád bych odpověděl, ale není to v mé gesci. Tipovačku má stále na starost můj předchůdce, což ostatně je jasně patrné i z kontaktů v sekci redakce. Pokud tedy máte dotaz na tuto problematiku, tak bych volil kontaktování přímo toho, kdo má tipovačku na starosti. Mějte se.

V případě nějakých nejasností, se neváhejte opět ozvat, rád vám odpovím na vaše dotazy.
Kryštof SeveraRadovan Chloupek (chloupekrad@seznam.cz - Brťov-Jeneč) 18.9.2019, 17:05
Dobrý den,
myslím si, že fotbalové mužstvo třetí nejvyšší soutěže by si zasloužilo lepší webové stránky - více přehledné, a hlavně aktualizované! Proč po 8. kole je uvedena tabulka ještě po 4. kole?! Informaci o přípravném zápase s béčkem Zbrojovky sice uvádíte minimálně na dvou místech, ale výsledek se nedozvím! Chtělo by to také opravit chyby v předzápasovém programu, jsou v něm stále uváděna špatná čísla na dresech hráčů! Fanoušci by jistě ocenili i zprávy o zraněních hráčů nebo důvodech jejich delších absencí. Konečně mají fotbaloví příznivci důvod k radosti, v rekordním počtu navštěvují každé domácí zápasy,tak jim nabídněte kvalitní servis!!!

Radovan Chloupek


Hezký den pane Chloupku,
děkujemi za dotaz. Jistě jste si všiml, že propagaci klubu jsme od začátku září zlepšili. Zejména na sociálních sítích. Nicméně stále je na čem pracovat. Co se týče samotného webu, tak nelze než souhlasit, nicméně je to otázka financí, určitě to zkusím s vedením klubu projednat. Co se týče tabulky, tak s provozovatelem webu jednáme, aby se tabulka aktualizovala automaticky, nikoli ručně, jak je tomu teď. Co se týče zápasu se Zbrojovkou, tak oba týmy k tomu přistoupil jako k ryzí přípravě, hrálo se 3x30 a ani Zbrojovka o výsledku zápasu blíže neinformovala. Blansko remizovalo 2:2, výsledek včetně střelců je v sekci přípravné zápasy. Co se týče čísel hráčů, tak je problém v tom, že v každé sadě dresů jsou některá čísla odlišná. Tudíž se nedá předem říct, kdo s jakým číslem bude hrát. Co se týče zraněných hráčů, tak připravujeme pravidelnou rubriku, která bude vycházet jednou měsíčně, kde se budeme věnovat jak zraněným hráčům, tak i hráčům, kteří jsou na hostování v jiných klubech.

V případě nějakých nejasností, se neváhejte opět ozvat, rád vám odpovím na vaše dotazy.
Kryštof Severa

. (, - .) 25.11.2017, 16:25
Ne dotaz, ale poděkování: chci za sebe poděkovat Borisi Hasovi za dlouholetou práci na webu klubu, neoceněnou a o to víc potřebnou a úspěšnou. Stránky měli výbornou úroveň a určitě lepší, než u mnoha klubů hrající ve vyšších soutěžích. Snad se podaří tuto úroveň, navzdory ostatním věcem v klubu, udržet. Děkuji, Borisi.
Rosenhaim, Vršovice :)

Odpověď:
Děkuji moc, vážím si toho. Boris Hasa. P.S. Zdravím do Ďolíčku :-)
Erik (wons@email.cz - Blansko) 5.6.2017, 20:17
Chce to diskuzní sloupek. To tu chybí.

Odpověď:
K dispozici je diskuzní forum, kde po registraci můžete vkládat příspěvky.
František Ťažký (frantisektazky@seznam.cz) 24.3.2017, 08:36
Dobrý den,

dorost bude hrávat jaro na Údolní? Je to na stránkách Blanska. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. První dva domácí zápasy sehraje na umělé trávě na Mlýnské a poté bude hrávat na Údolní.
Perry (yxwo@seznam.cz - Blansko) 23.12.2016, 18:21
Není pravda, že Blansko po druhé v historii hrá 3.nejvyšší soutěž. V r. 1959 Metra Blansko postoupila do divize, která v té době byla 3. nejvyšší soutěží a hrála ji pak ještě v 60tých letech jednou. Byla 1. liga, 2. liga a hned divize a to bylo Československo kdy v 1 lize byla polovina Slováků, takže jsme tehdy na tom byli mnohem úspěšnější a mužstva měla po 14 účastnících. Je pravdou, že se Metra vždy zachraňovala, poprvé hned po roce spadla , po druhé se jeden rok zachránila. To byl tehdy výborný manšaft v bráně vynikající,Bohuš Flek v obraně dominoval A. Knies, vzáloze Krčál a Fr. Pelikán, v útoku Sedlínský a Lavický. Ovšem nejúspěšnější z okr. Blansko by ADAST Adamov, který bojoval v té době na čele divize, kdy měl v polovině soutěže 6 bodů náskok v dvoubodovém systému, ovšem v druhé polovině to pustil KPS Brno, která postoupila do 2.ligy a skončil na 2. místě. To jen pro informaci.

Odpověď:
Děkujeme za informace.
Lukáš 19.5.2016, 14:20
Juran je zraněný?

Odpověď:
Dobrý den, nezlobte se, informace o zdravotním stavu hráčů anonymům na počkání nesdělujeme. Díky za pochopení.
Luboš Slezák (lubomirslezak@seznam.cz - Bce) 15.5.2016, 22:13
Ahoj, kdybys chtěl, tak pár fotek ze sobotního zápasu najdeš tady: http://les62.rajce.idnes.cz/14_05_2016_Blansko-Hodonin_1_1_0_0

Odpověď:
Dobrý den pane Slezák, díky moc, přidal jsem je jako odkaz k článku. Mějte se.
Šárka 1.9.2015, 17:34
Dobrý den, prosím o opravení odkazu na tabulku staršího dorostu.
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/1148. Děkuji Keprtová

Odpověď:
Dobrý večer, opraveno.

Další stránky
1234>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu