Ptejte se » Vedení klubu

prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 31 odpovědí v této kategorii celkem.

Patrik (Blansko) 8.3.2020, 08:53
Škoda, Urbančok, jedn z nejrychlejších a nejtvrdší hráč i výborný střelec trestných kopů a z dálky je vyřazen z kádru. Takových hráčů Blansko nemá. Ti starší raději uhnou ale Urbančok se nebál jít do osobních soubojů.Trenéři budou litovat, že se ho zbavili.Jeden z nejlepších hráčů, asi se Zbořilovi nelíbil, ale známe to i z minula kolik zápasů prokoučoval.Je tam více horších a bojácných hráčů, alibistů, hrajících pouze dozadu aby nic nezkazili.x škoda.

Hezký den,
rozhodnutí o hostování Dominika Urbančoka, je čistě v režii sportovního vedení klubu. Na vaše případné otázky právě k odchodu Dominika, či k vedení mužstva je přípraven odpovědět kouč Blanska Zbyněk Zbořil. Idálně na osobní schůzce. Kontaktujte mne prosím na níže uvedených kontaktech a pokusíme se schůzku s trenérem zprostředkovat.

Kryštof Severa
PR oddělení FK Blansko
email: ksevera27@gmail.com

Marek Mrázek (mara.mrazek@centrum.cz - Blansko) 22.1.2020, 10:50
Dobrý den, jak je na tom v současnosti FK Blansko se svým rezervním týmem? Před několika lety byl zahájen projekt farmy v Bořitově, nicméně nevypadá, že by tento projekt probíhal i nadále. Blansko má mezi žáky a dorosty celou řadu talentů, jež se do A týmu nemusí hned dostat, a pro nabytí herní praxe musejí hráči často odejít jinam, což je pro klub nejen sportovně, ale i finančně nevýhodné. Nestálo by proto za zvážení obnovení B týmu? Jeho provoz není údajně tolik nákladný. Děkuji za odpověď.

Hezký den,
Rezervní tým FK Blansko nemá. Byl zrušen, jestli se nepletu v roce 2014, protože v posledních letech jeho existence bylo velmi obtížné shánět hráče do B týmu. Současně od sezóny 2014/2015 zahájil FAČR projekt „farmy“, který umožňoval využití našich hráčů v přidruženém (farmářském) klubu. Vzhledem k oběma zmíněným okolnostem proto bylo rozhodnuto o zrušení béčka a využívání našich hráčů, kteří nemají dostatečné využití v A týmu, na farmě. FAČR však po dvou letech projekt „farrny“ zrušil a náš klub zůstal bez béčka i bez farmy. Pokud bychom nyní chtěli založit B mužstvo, muselo by začít hrát od nejnižší soutěže, tedy IV. třídy. A to je důvod, proč béčko nezakládáme. B mužstvo má smysl, pokud v něm budou hrát mladí hráči, případně hráči A mužstva s nedostatečným zápasovým vytížením. V naší mládeži ale produkujeme hráče, jejichž úroveň je taková, že při přechodu do mužské kategorie by měli hrát minimálně 1.B třídu (ale spíš soutěže ještě vyšší), tedy soutěž o 3a více tříd vyšší, než je ta, kde bychom museli začínat. O přínosu zápasů okresních soutěží pro členy kádru A mužstva je zcela zbytečné se bavit. Pokud by tedy měl být B tým přínosem, musel by hrát alespoň tu zmiňovanou 1.B třídu, což ale nejde. Proto jdeme cestou umísťování našich mladých hráčů, kteří se nedostanou do kádru A mužstva, do okolních klubů hrajících krajské soutěže nebo divizi, kde je o ně velký zájem.

Mgr. Zdeněk Veselý
předseda klubu

David Michalík (michalik.dav@hotmail.com - Blažovice) 24.1.2018, 09:44
Dobrý den, vím, že je to na poslední chvíli, ale chci se zeptat ohledně turnaje starší přípravky tuto sobotu, jestli náhodou není možnost se ještě přihlásit - SK Blažovice?
Vypadla nám totiž jedna akce a hledáme ve stejném termínu vhodnou náhradu.
Děkuji za Vaši zpětnou vazbu.
David Michalík

Petr (petr.benes.bk@seznam.cz - Blansko) 27.11.2017, 20:20
Dobrý večer,

proč ještě dnes nejsou na stránkách FK Blansko výsledku sobotního turnaje?
Děkuji za odpověď.

Petr Beneš

Článek je na webu.
Pepa (pepa.kadlcik@seznam.cz - Praha) 7.8.2017, 14:37
Dobrý den,

Jan Minx odešel do Slovácka? Jedná se o přestup?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den. Ano, je to tak, jak jste uvedl.
Erik (wons@email.cz - Blansko) 5.6.2017, 20:15
Jak bude mužstvo vypadat v divizi? Kolik hráčů odejde? Kdo bude trénovat? Snad se zachráníme.

Odpověď:
Dobrý den. Vše se dozvíte v průběhu letní přípravy zde na webu.
Ťažký (frantisektazky@seznam.cz - Blansko) 2.9.2016, 14:25
Dobrý den,

proč je na letošní permanentce nápis VIP? Co bylo důvodem zvýšení ceny o 60 procent? To už skoro pozbývá významu si ji koupit na náš stadion.

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, dovoluji si Vás tímto pozvat pří domácím zápase se Zlínem B ve středu 7. 9. nebo sobota 17. 9. Petřkovice, že bychom třeba u kávy prodiskutovali v prostorách naší kanceláře, kde se scházíme s našimi partnery, sponzory (vchod vlevo do kabin, kde se předávají slosovatelné ceny při utkáních) otázku permanentek, vstupného aj. Nejsem si vědom, že bychom prodávali permanentky s označením V.I.P. Tyto permanentky totiž slouží právě pro naše partnery a sponzory.

Budeme velice rádi, když se zastavíte, jste mnoho roků náš věrný fanda.

S pozdravem Miloš Vašák
FK Blansko
Lukáš 28.8.2016, 20:33
David Juran odešel trvale do Tišnova?

Odpověď:
Dobrý den. Ne, jednalo se pouze o výpomoc na 2 zápasy.
Lukáš 28.6.2016, 13:42
Jak je možné, že Blansko začíná Mol Cup už v předkole a Rosice, které hrají nižší soutěž začínají v 1. kole?

Odpověď:
Dobrý den, o nasazení týmů do Mol Cupu rozhoduje STK v Olomouci. Váš dotaz je proto nutné směřovat na zodpovědné osoby v jejím čele.
Jan (janlukac@inmail.sk - Bratislava) 26.6.2016, 18:57
Zdravim Vas

Ma Vas klub vlajecky? rad by som si zakupil jednu. Dakujem za odpoved.

Odpověď:
Dobrý den, omlouváme se klubové vlaječky pro fanoušky nevyrábíme, není o ně velký zájem.

Další stránky
1234>>

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu