Ptejte se » Vedení klubu

Otázky na vedení klubu

 
 
Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi
 

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 28 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr (petr.benes.bk@seznam.cz - Blansko) 27.11.2017, 20:20
Dobrý večer,

proč ještě dnes nejsou na stránkách FK Blansko výsledku sobotního turnaje?
Děkuji za odpověď.

Petr Beneš

Odpověď:
Článek je na webu.
Pepa (pepa.kadlcik@seznam.cz - Praha) 7.8.2017, 14:37
Dobrý den,

Jan Minx odešel do Slovácka? Jedná se o přestup?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den. Ano, je to tak, jak jste uvedl.
Erik (wons@email.cz - Blansko) 5.6.2017, 20:15
Jak bude mužstvo vypadat v divizi? Kolik hráčů odejde? Kdo bude trénovat? Snad se zachráníme.

Odpověď:
Dobrý den. Vše se dozvíte v průběhu letní přípravy zde na webu.
Ťažký (frantisektazky@seznam.cz - Blansko) 2.9.2016, 14:25
Dobrý den,

proč je na letošní permanentce nápis VIP? Co bylo důvodem zvýšení ceny o 60 procent? To už skoro pozbývá významu si ji koupit na náš stadion.

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, dovoluji si Vás tímto pozvat pří domácím zápase se Zlínem B ve středu 7. 9. nebo sobota 17. 9. Petřkovice, že bychom třeba u kávy prodiskutovali v prostorách naší kanceláře, kde se scházíme s našimi partnery, sponzory (vchod vlevo do kabin, kde se předávají slosovatelné ceny při utkáních) otázku permanentek, vstupného aj. Nejsem si vědom, že bychom prodávali permanentky s označením V.I.P. Tyto permanentky totiž slouží právě pro naše partnery a sponzory.

Budeme velice rádi, když se zastavíte, jste mnoho roků náš věrný fanda.

S pozdravem Miloš Vašák
FK Blansko
Lukáš 28.8.2016, 20:33
David Juran odešel trvale do Tišnova?

Odpověď:
Dobrý den. Ne, jednalo se pouze o výpomoc na 2 zápasy.
Lukáš 28.6.2016, 13:42
Jak je možné, že Blansko začíná Mol Cup už v předkole a Rosice, které hrají nižší soutěž začínají v 1. kole?

Odpověď:
Dobrý den, o nasazení týmů do Mol Cupu rozhoduje STK v Olomouci. Váš dotaz je proto nutné směřovat na zodpovědné osoby v jejím čele.
Jan (janlukac@inmail.sk - Bratislava) 26.6.2016, 18:57
Zdravim Vas

Ma Vas klub vlajecky? rad by som si zakupil jednu. Dakujem za odpoved.

Odpověď:
Dobrý den, omlouváme se klubové vlaječky pro fanoušky nevyrábíme, není o ně velký zájem.
Patrik (yxwo@seznam.cz - Blansko) 5.4.2016, 20:38
Reaguji na odpověď na můj dojem z utkání v Bystřici. Apropo, ještě dnes 5.4.16 není na stránkách FK Blansko reportáž ze zápasu v Bystřici. Není pravda, že čekám až Blansko prohraje, jsem fanda Blanska a přeji mu jen výhry. V přípravě prohráli sice 2x ovšem zde nešlo o výsledky.Trenéra p. Zbořila si vážím jako výborného, který vede mužstvo dobře i když několikrát hovoři, že výsledek bere ale hra nebyla dobrá. Je jasné, že vždy se nedaří viz Sparta na Slovácku.Přeji Blansku aby porazilo doma Kozlovice, venku Havl. Brod a nejméně plichtu v Tasovicích.

Odpověď:
Dobrý večer, je pravda, že reportáž se na webu objevila se zpožděním, ale dnes už na něm dávno je. Je lepší chvíli hledat, než hned horlivě psát, že tu něco není. Těšíme se na vaše další příspěvky a třeba i po vyhraném utkání a není nutné je psát do dotazů na vedení, pokud o dotaz nejde. K diskuzi lze využít diskuzní fórum. http://www.fkblansko.cz/forum.asp
Patrik (yxwo@seznam.cz - Blansko) 4.4.2016, 09:59
To zas byla bída v Bystřici. Kočka-myš. Blansko neumí běhat a obsazovat protihráče? Odevzdávané míče, šafářování Trtílka, kdysi výborný hráč. Nikdo vpředu neudrží míč, hráči se neukazují, pak není komu nahrát a míč je zpátky před naší brankou, a to byl soupeř ze spodní části tabulky. Pozor na Kozlovice-velmi těžký soupeř, který se lepší zapas od zápasu.

Odpověď:
Děkujeme za dotaz na vedení. Komu konkrétně ho máme předat? Je vidět, že jste „fanoušek“, který jen čekal, až přijde prohra a že jste se načekal... Trvalo to téměř půl roku. Z posledních 7 utkání, 5 výher, 1 remíza a teď porážka. Pokud trošku sledujete divizi, tak je velmi vyrovnaná a tabulkové postavení až takovou roli nehraje. Šumperk jako 14. tým porazil o postup usilující Starou Říši 5:0 po poločase 0:0. Výkon mužstva byl nevydařený, ale takový je někdy fotbal. Zastavte se v týdnu na trénink a řekněte nám, co děláme špatně. Zítra nebo v pátek v 17:45 na stadionu na Údolní. Děkujeme pane „Patriku“.
Lukáš (Blansko) 1.11.2015, 07:28
Podobný dotaz či spíš nechápu, proč pan Kugler Lubošovi Chloupkovi prakticky za celý podzim nedává skoro žádnou šanci. Jestli se nemýlím, tak mu dal šanci ve 3 zápasech většinou na poslední minuty. A neptám se, protože teď rozhodl zápas, ale protože mě to štve a ten kluk si určitě víc šancí zaslouží.

Odpověď:
Dobrý den, Luboš potenciál určitě má a věříme, že se bude prosazovat čím dál více. Jinak ta odpověď je podobná, jako v předchozím dotazu. Trenér s hráči celý týden pracuje a skládá sestavu. Tato diskuze už spíše zabředává do osobní roviny, protože jednomu se líbí ten hráč a druhému zase jiný hráč. Trenér vždy postaví ty hráče, kteří mají nejlepší sportovní formu a splňují jeho požadavky i co se týká plnění taktiky proti jednotlivým soupeřům. Možná by nebylo špatné si s ním o tom promluvit osobně, protože pan Kugler je otevřený člověk a nemá problém se o fotbale pobavit s kýmkoliv.

Další stránky
123>>
Aktuální články
Z fóra
  • Longar: Dobrý den, celkem mě překvapuje absence jakékoliv diskuze nad výsledky ...
  • Roteiro.cz: Dobrý den, rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu ...
  • admin_FKBlansko: Tome, u takové ikony je to povinnost! ...
  • Tomáš_Kleveta: Zdravím, děkuji za přání a vzpomenutí na mou maličkost :) ...
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na admina