Ptejte se » Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika! Odpovídat budeme průběžně několikrát týdně, případně poté, co budeme znát odpověď na vaši otázku.

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 7 z 7 otázek v této kategorii celkem.

perry 17.9.2019, 12:13
Proc neni uvadene prubezne poradi tipovacky. Chybi pravidla.
Perry (rype@email.cz - Blansko) 7.9.2019, 22:21
Líšeň B- Boskovice 5:2=1 bod.. Opravit v Tipovačce.
perry (rype@email.cz - Blansko) 3.9.2019, 09:24
To, že tu je tipovačka je fajn, ale chtělo by to vést po každém kole na vebu též pořadí jak si tipující vedou.
Petr Rychnovský (rype@email.cz - Blansko) 2.9.2019, 11:54
Opět zápasy odehrány a všude 0 bodů i když jsem měl 3 správně natipované.Celkem bych měl mít k dnešnímu dni 11 bodů. Perry.
Petr Rychnovský (rype@email.cz - Blansko) 16.8.2019, 22:10
Opět chyba, Hlučín - Blansko st.dorost mám výhru domácích to je 1 bod ale v tipovařce mám 0 bodů. Prosím o opravu, děkuji.
Petr Rychnovský (rype@email.cz - Blansko) 13.8.2019, 07:17
Chtěl bych se zeptat kdo starosti tipovačku. U zápasu Ostrava B- Blansko jsem tipoval remízu a také byla, ovšem v tipovačce mám 0 bod.Celkem bych měl mít 4 body. Prosím o opravu. Děkuji.
perry (yxwo@seznam.cz - Blansko) 26.1.2019, 13:26
Famózní vstup Blanska v podzimní části divize.Jen tak dále i na jaře.Budou ještě nějaké přestupy do Blanska? I když mužstvo je v pohodě /má i kousíček štěstí/, mohou nastat zranění, na jaře už půjde o všechno i o záchranu, budou souboje tvrdší.