1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFC Velké MeziříčíFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC TRINITY Zlín BFK HodonínSFK VrchovinaFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceSK Kvítkovice1. BFK Frýdlant nad OstravicíMFK Vítkovice

Kvítkovice

Blansko

1:3

Blansko

Zlín B

25.03.2023 | 15:00

stadion na Údolní

Rozpis zápasů

vs

Kvítkovice

Blansko

1

3

vs

Blansko

Zlín B

25.03.2023 | 15:00

stadion na Údolní

Rozpis zápasů

Novinky

Videosestřih zápasu s Kvítkovicemi

včera
Připomeňte si nejdůležitější okamžiky nedělního utkání na půdě Kvítkovic v sestřihu níže v článku.

OHLASY PO KVÍTKOVICÍCH: Jiří Vorlický

před 3 dny
Trenér Jiří Vorlický hodnotí utkání na půdě Kvítkovic. V rozhovoru mimo jiné popisuje také dvě změny v sestavě, poločasová střídání a opět zdůraznil, že jeho mužstvo nemá náhradníky, ale že jsou všichni hráči v kádru vyrovnaní.

OHLASY PO KVÍTKOVICÍCH: Dani Lual

před 3 dny
Minulé utkání vynechal, proti Kvítkovicím se vrátil ve velkém stylu. Záložník Dani Lual sice nastoupil proti Kvítkovicím až v 69. minutě, ale byl u všech třech vstřelených gólů a měl tak lví podíl na vítězství svého týmu. V rozhovoru s dvacetiletým fotbalistou z Jižního Súdánu se dozvíte, s jakými pokyny od trenéra vstupoval na hřiště, jaká je v týmu nálada, jak se mu v Blansku žije nebo jak tráví svůj volný čas. Celý rozhovor čtěte níže.

Ani druhé kolo dorostencům vítězství nepřineslo

19.03.2023
Dorostenecké týmy čekal tento víkend dvojboj proti týmům z Líšně. Bohužel i tentokrát odešly obě kategorie poraženy. Utkání hodnotil trenér Erik Mihola, který i přes porážky viděl v utkání pozitiva.

Rozhodla závěrečná desetiminutovka. Blansko veze z Otrokovic výhru 3:1

19.03.2023
Blanenští fotbalisté v rámci 20. kola zajížděli do Otrokovic, kde se střetli s týmem Kvítkovic. Pro Kvítkovice se jednalo o první letošní soutěžní utkání, neboť oba jejich jarní zápasy byly odloženy. V prvním poločase to byl na hřišti spíše boj a příliš mnoho zajímavých situací k vidění nebylo. Největší šanci ke skórování měl blanenský kapitán Smrčka, který trefil tyč. Do druhého poločasu vstoupilo Blansko aktivně a vypracovalo si dvě slibné příležitosti, ale do vedení šli v 55. minutě domácí. Blanenští následně vrhli veškeré síly do útoku a snažili se zvrátit nepříznivý stav. V poslední desetiminutovce byli za svou práci odměněni a třemi brankami otočili utkání ve svůj prospěch.

ZMĚNY V KÁDRU: Odchody na hostování

19.03.2023
Dva týdny před koncem přestupního období dochází k dalším pohybům v kádru blanenských fotbalistů. Na půlroční hostování odchází Marek Psota a Luboš Chloupek.

Druhý výjezd jara. Blansko zajíždí do Otrokovic

17.03.2023
Sobotní vítězství Blanska proti Velkému Meziříčí je již minulostí a na blanenské hráče čeká další nelehká zkouška na hřišti soupeře. Los 20. kola MSFL přivádí svěřence kouče Vorlického do Otrokovic, kde se utkají s týmem Kvítkovic. Oba celky jsou na tom v tabulce bodově stejně, Kvítkovice však mají dvě utkání k dobru, neboť oba jejich jarní zápasy byly odloženy. Poslední měření sil na stadionu v Údolní ulici skončilo smírně 2:2, když se za domácí Blansko prosadili Jaroš s Holmanem. Utkání na stadionu v Otrokovicích se odehraje v neděli 19. března. Start zápasu je naplánován na 10:30. Utkání bude speciální pro brankáře Marka Kalinu, který ještě na podzim oblékal blanenský dres.

Dorost ve druhém jarním kole čeká B-tým Líšně

15.03.2023
Dorostenecké týmy první soutěžní zápas nezvládli, když podlehly celkům Vyškova. Chuť si však mohou spravit hned v sobotu, kdy je čekají domácí bitvy s B-týmem Líšně! Utkání na Mlýnské začínají v 10:00 a 12:15 hodin.

Videosestřih zápasu s Velkým Meziříčím

13.03.2023
Připomeňte si nejdůležitější okamžiky sobotního utkání proti Velkému Meziříčí v sestřihu (níže v článku)

Dorost na Vyškov nestačil a zapisuje první porážku jara

12.03.2023
Dorostenecké týmy proti Vyškovu utkání nezvládly a zapisují tak v prvním utkání jara porážku.

OHLASY PO VELKÉM MEZIŘÍČÍ: Jiří Tulajdan

12.03.2023
Blanenský útočník Jiří Tulajdan hodnotí vydařené vystoupení svého týmu proti Velkému Meziříčí, ve kterém sám vstřelil branku a přispěl tak k výhře 5:0. V rozhovoru rozebírá okolnosti své branky, tvrdost hry soupeře nebo spolupráci s Milošem Kapurem.

OHLASY PO VELKÉM MEZIŘÍČÍ: Jiří Vorlický

11.03.2023
Blanenský trenér Jiří Vorlický hodnotí druhé vystoupení blanenských fotbalistů v jarní části MSFL proti Velkému Meziříčí, které jeho svěřenci zvládli přesvědčivě 5:0. Komentuje návrat hráčů z marodky, samotné utkání nebo využívání hráčů.

Přesvědčivá a důležitá výhra. Blansko zasypalo Velké Meziříčí pěti góly!

11.03.2023
Důležitá bitva o 6 bodů čekala na fotbalisty Blanska v 19. kole MSFL, kdy na Mlýnskou zavítal tým Velkého Meziříčí. Domácí diktovali tempo hry hned od úvodních minut a v prvním poločase se prosadili dvakrát. První trefu obstaral po krásném pasu Rajčince Tulajdan, druhou přidal po nedovoleném zákroku ve vápně a následné penaltě Šedivý. Ve druhém poločase se hosté snažili s výsledkem něco udělat, ale naráželi na pozornou obranu Blanska, která jim nedovolila žádnou vážnější šanci. Naopak domácí přidali další tři trefy, kdy se dvakrát prosadil Miloš Kapur a jednou Martin Pecuch. Blansko tak zapisuje první jarní body do tabulky a opět se vzdálilo příčkám sestupu.

Mládežnické soutěže se po zimní pauze opět rozjíždějí. Na dorostence čeká Vyškov

10.03.2023
Po zimní pauze se k životu probouzí také mládežnické soutěže. Hned v sobotu se představí dorostenecké týmy, které změří síly ve venkovním utkání proti Vyškovu. Utkání startují v 10:00 a 12:15 hodin.

Bitva o 6 bodů! Do Blanska míří Velké Meziříčí

10.03.2023
Moravskoslezská fotbalová liga je po zimní spánku v plném proudu a na blanenské hráče čeká v rámci 19. kola první jarní utkání před domácím publikem. V nesmírně důležitém boji přivítají svěřenci kouče Vorlického celek z Velkého Meziříčí, který je v tabulce pouhé 2 body za Blanskem. Blanenští budou chtít navázat na poslední vzájemné měření sil, kdy si po brankách Jaroše a Kapura odvezli z Velkého Meziříčí 3 body za výhru 2:0. Utkání se odehraje na stadionu v Mlýnské ulici na hřišti s umělým povrchem. Start zápasu je naplánován na 14:30.
Další stránky
123456>>