1. FC Slovácko BFC Hlučín1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínTJ Tatran BohuniceFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceMFK Karviná BTJ Start Brno1. BFK Frýdlant nad OstravicíFC Zlínsko

1. BFK Frýdlant

Blansko

5:1

Blansko

Fr.-Místek

31.05.2024 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

1. BFK Frýdlant

Blansko

5

1

vs

Blansko

Fr.-Místek

31.05.2024 | 17:00

Rozpis zápasů

Změny v kádru

ZMĚNY V KÁDRU - ZIMA 2024
Přišli:
Jan Novák (FC Boskovice - Letovice)
Simon Studený (prodlouženo hostování z 1. SK Prostějov)

Odešli:
nikdo

ZMĚNY V KÁDRU - LÉTO 2023
Přišli:
Martin Sedlák (volný hráč, naposledy FC Zbrojovka Brno)
Karel Jaroš (přestup z MFK Vyškov)
Dan Jambor (přestup z MFK Vyškov)
Filip Kocůrek (přestup z FC Boskovice)
František Čejka (přestup z FC Boskovice)
Richard Foltýn (přestup z FC Velké Meziříčí)
Simon Studený (hostování z 1. SK Prostějov)
Adam Fiala (přestup TJ Jiskra Rapotín)
Manji Moses Gimsay (volný hráč)

Odešli:
Karel Spáčil (konec hostování z 1. SK Prostějov)
Danilual Gumnok Thon (konec hostování z MFK Vyškov)
Ahanna Grant Williams (konec hostování z MFK Vyškov)
Bakr Sadiq Abdellaoui (konec hostování z MFK Vyškov)
Miloš Kapur (konec smlouvy, FK Humenné)
Martin Pecuch (přestup TJ Tatran Bohunice)
Petr Šíp (hostování SK Líšeň B)

ZMĚNY V KÁDRU - ZIMA 2023
Přišli:
David Kubica (FK Medlov)
Ondřej Šedivý (FC Svratka Brno)
Ondřej Porč (1. FC Slovácko B)
Karel Spáčil (1. SK Prostějov)
Petr Šíp (konec hostování v AFK Tišnov)
Martin Pecuch (konec hostování v MFK Vítkovice)
Ahanna Grant Williams (MFK Vyškov)
Danilual Gumnok Thon (MFK Vyškov)

Odešli:
Marek Kalina (konec hostování z SK Uničov)
Kryštof Crhan (konec hostování z FC Svratka Brno)
Marek Zúbek (konec hostování z SK Líšeň)
Traore Allasane (konec hostování z MFK Vyškov)
Gouamene Sosthene Dano (přestup 1. SK Prostějov)
Luboš Chloupek (hostování SK Bystřice nad Pernštejnem)
Marek Psota (hostování FK Kunštát)

ZMĚNY V KÁDRU - LÉTO 2022
Přišli:
Marek Kalina (hostování z SK Uničov)
Kryštof Crhan (přestup FC Vysočina Jihlava)
Karel Jaroš (hostování z MFK Vyškov)
Filip Chládek (hostování z SK Líšeň)
Marek Psota (přestup z SK Líšeň)
Rostislav Rajčinec (přestup z SK Líšeň)
Filip Holman (hostování z FC Zbrojovka Brno)
Miroslav Kamenský (volný hráč, naposledy FC Zbrojovka Brno)
Dano Gouamene Sosthene (přestup z FSC Stará Říše)
Miloš Kapur (volný hráč, naposledy FK Omladinac Novi Banovci)
Danilual Gumnok Thon (hostování z MFK Vyškov)
Bakr Sadiq Abdellaoui (hostování z MFK Vyškov)
Traore Allasane (hostování z MFK Vyškov)

Odešli:
Tomáš Machálek (konec smlouvy)
David Vitásek (konec hostování z MFK Vyškov)
Nikola Todorič (konec hostování z MFK Vyškov)
Štěpán Alexa (konec hostování z FC Boskovice)
Marek Štencl (konec hostování z FK Kunštát)
Martin Pecuch (hostování MFK Vítkovice)
Adam Fiala (FK Město Albrechtice)
Filip Adamec (hostování SK Bystřice nad Pernštejnem)
Luboš Chloupek (hostování SK Bystřice nad Pernštejnem)
Petr Šíp (hostování AFK Tišnov)