1

Novinky

Série neporazitelnosti skončila, starší žáci prohráli na Svratce

30.10.2014
B r n o / B l a n s k o - Šest kol trvala neporazitelnost starších žáků v krajském přeboru. Tato povedená série skončila v minulém kole na hřišti Svratky Brno, kde svěřenci trenéra Michala Šenkeříka prohráli těsně 2:1.

Blansko v sobotu přivítá úspěšného nováčka z Havlíčkova Brodu

30.10.2014
B l a n s k o - Fotbalisty FK Blansko po prohře na hřišti lídra tabulky čeká v domácím duelu konfrontace s druhým týmem tabulky. V sobotu od 14:00 přivítají svěřenci trenéra Ludevíta Grmely na stadionu na Údolní nováčka letošního ročníku divize D FC Slovan Havlíčkův Brod.

Proti Napajedlům již příští středu, podzim Blansko zakončí na Vrchovině

29.10.2014
B l a n s k o - K další změně došlo v původně plánovaném programu mistrovských utkání A týmu FK Blansko. Na žádost soupeře a po odsouhlasení vedením našeho klubu se bude předehrávané utkání 16. kola proti Napajedlům hrát již za týden.

Farma uhrála v Lipovci bezbrankovou remízu

29.10.2014
L i p o v e c / B l a n s k o - Farmářský Bořitov se v neděli v rámci 12. kola 1. A třídy, skupiny A představil v dalším okresním derby na hřišti Lipovce. Svěřenci trenéra Antonína Koláře si odvezli bod za remízu 0:0.

Mladší dorost doma konečně vyhrál, odnesly to Otrokovice

29.10.2014
B l a n s k o - Až na pátý pokus se mladším dorostencům podařilo doma naplno bodovat. Ve 12. kole divize D porazili svěřenci trenéra Davida Bednáře Viktorii Otrokovice poměrem 5:2.

Blansko statečně bojovalo s lídrem, na body však nedosáhlo

26.10.2014
V e l k é   M e z i ř í č í / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko ve 12. kole divize D zavítali na hřiště lídra tabulky z Velkého Meziříčí. Po bojovném a obětavém výkonu podlehli svěřenci trenéra Ludevíta Grmely svému soupeři poměrem 3:1.

Klubovými legendami pánové Jarůšek, Sedlák, Večeřa, Šindelka a Nečesaný

25.10.2014
B l a n s k o - Vedení FK Blansko ocenilo v poločasové přestávce utkání A týmu proti Rosicím v rámci 10 letého výročí od založení FK Blansko, dalších pět legend z řad Metry Blansko a ČKD Blansko.

V neděli v čase žižkovském se Blansko představí na hřišti lídra

24.10.2014
B l a n s k o - Již 12. kolo divize D je na programu o nadcházejícím víkendu. Fotbalisty FK Blansko čeká konfrontace z nejtěžších. V neděli v čase 10:15, který je již několik let typický pro pražskou Viktorii Žižkov, se svěřenci trenéra Grmely představí na hřišti Velkého Meziříčí.

V poločase proti Žďáru oceněni pánové Krabička, Klouda, Malits, Kleveta a Knies

24.10.2014
B l a n s k o - Vedení FK Blansko o poločasové přestávce domácího utkání A týmu proti Žďáru nad Sázavou pokračovalo v oceňování klubových legend z řad Metry a ČKD Blansko v rámci 10 letého výročí od založení FK Blansko, který vznikl spojením těchto klubů.

Starší žáci nadělili Bohunicím pětku

23.10.2014
B l a n s k o - V 9. kole krajského přeboru hostili starší žáci na stadionu na Údolní předposlední celek tabulky Tatran Bohunice. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka se střelecky probudili až po přestávce a porazili svého soupeře poměrem 5:0.

Mladší dorost neudržel proti Břeclavi B vedení a doma remizoval

21.10.2014
B l a n s k o - Nadějné poločasové vedení 3:1 nedokázali udržet v utkání 11. kola divize D proti Břeclavi B mladší dorostenci FK Blansko. Po změně stran soupeř zabral a dokázal skóre srovnat do konečné podoby 3:3.

Jan Trtílek měl proti Rosicím na kopačce vítěznou branku

20.10.2014
B l a n s k o - Velmi blízko ke vstřelení vítězné branky měl v sobotním zápase proti Rosicím Jan Trtílek. Blanenský útočník nahradil do druhé půle Ondřeje Ullmanna a rozhýbal hru svého mužstva. O radost ze vstřelené branky ho připravil výtěčným zákrokem brankář Balčirák. Více v rozhovoru.

Farmářský Bořitov v derby s Kunštátem neuspěl

20.10.2014
B o ř i t o v / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova vyšel v nedělním derby s Kunštátem bodově i střelecky naprázdno. Na domácím trávníku podlehli svěřenci trenéra Antonína Koláře v 11. kole 1.A třídy, skupiny A svému soupeři poměrem 0:3.

Byl to jednoduchý gól, hodnotil vyrovnávací trefu David Jukl

19.10.2014
B l a n s k o - V utkání proti Rosicím se David Jukl postaral po chybě Tomáše Selingera o vyrovnávací trefu na 1:1. Podle slov blanenského záložníka si jeho mužstvo za druhý poločas zasloužilo vyhrát. Nejen vývoj sobotního utkání zhodnotil David Jukl pro FK Blansko TV.

Blansko remízovým králem, smírně se rozešlo také s Rosicemi

19.10.2014
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko jsou remízovým králem divize D. Šestý nerozhodný výsledek si svěřenci trenéra Ludevíta Grmely připsali na své konto v 11. kole, když doma hostili FC Slovan Rosice. Na branku Rosic z první půle odpověděl v 70. minutě David Jukl.