Otrokovice

Blansko

2:4

Blansko

Uh. Brod

25.09.2021 | 15:30

Rozpis zápasů

vs

Otrokovice

Blansko

2

4

vs

Blansko

Uh. Brod

25.09.2021 | 15:30

Rozpis zápasů

Články

Hodnocení podzimní sezóny 2017 – starší dorost

28.11.2017
B l a n s k o - Do podzimní části sezony 2017-2018 jsme vstupovali s předpokladem, že vzhledem k reorganizaci soutěží dorostu a zařazení nových mužstev do divize, bude tento ročník těžší, než ten loňský a nutno konstatovat, že tento náš předpoklad se naplnil.

Domácí tým si opět podmanil Memoriál Dana Němce, ve finále předčil Rosice

27.11.2017
B l a n s k o - Třetí titul z posledních čtyř let. Blanenští fotbalisté v sobotu obhájili titul na Memoriálu Dana Němce, který připomíná předčasně zesnulého blanenského fotbalistu. Ve finálovém utkání porazili divizní Rosice, když po nerozhodném stavu určily vítěze penalty. V rozstřelu definitivně rozhodl o vítězství Lukáš Závodný, který proměnil i pátý pokus domácího mužstva a soupeř už ztrátu dvou branek nemohl dotáhnout.

Rozloučení a poděkování

19.11.2017
B l a n s k o - Nejsem zvyklý o sobě příliš psát, přesto bych rád touto cestu informoval blanenské příznivce a čtenáře webových stránek FK Blansko o skutečnosti, že jsem se s vedením klubu dohodl na ukončení spolupráce k dnešnímu dni.

Jubilejní Memoriál Dana Němce nabídne kvalitní obsazení

19.11.2017
B l a n s k o - Již dvacet let tradičně patří závěr podzimní části sezóny v Blansku Memoriálu Dana Němce. Jeho 20. ročník se odehraje v sobotu 25. listopadu ve sportovní hale na ulici Údolní a bude velmi kvalitně obsazen.

Napsali o nás: Fotbalové Blansko přežilo krizový podzim. Na jaře trenér Maša už nezačne od nuly

17.11.2017
B l a n s k o - Plánovanou předehrávku prvního jarního kola svých soutěží moravská řídící komise fotbalu zrušila. V FK Blansko tak mohou předstihu bilancovat první podzim v divizi po sestupu z Moravskoslezské ligy. „Chybí mně body ze Strání a z domácích remíz,“ říká trenér Martin Maša.

Předehrávané 16. kolo divize D zrušeno!

13.11.2017
B l a n s k o - Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek řídící komise FAČR pro Moravu rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MSD. A tým tak utkání proti Rosicím odehraje až v příštím roce.

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska využili se Šumperkem přesilovku. Ke druhému vítězství

13.11.2017
B l a n s k o - Vítězství nad Šumperkem bylo pro fotbalisty Blanska zároveň posledním letošním zápasem na domácím trávníku. Podzimní divizní tečku by měli udělat v sobotu v Rosicích.

Kapitán zařídil vítěznou rozlučku, Blansko porazilo Šumperk

12.11.2017
B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko se pro letošní rok rozloučili s vlastními diváky vítězně. V 15. kole otočili zápas proti Šumperku, když na vedoucí branku Jana Nimrichtra odpověděl v poslední minutě prvního poločasu Dominik Bokůvka. Ve druhém poločase po vyloučení Lukáše Horáka využil početní výhodu kapitán Jakub Šplíchal.

Rozlučka s domácími fanoušky, Blansko završí první polovinu proti Šumperku

10.11.2017
B l a n s k o - Divizní sezóna 2017/18 dovrší o víkendu svoji první polovinu. Fotbalisté A týmu FK Blansko se v sobotu naposledy v tomto roce představí před domácími fanoušky. Svěřenci trenéra Martina Maši hostí od 14:00 celek FK Šumperk, který okupuje 6. místo tabulky.

Napsali o nás: Neproměnilo šance. Blansko si přivezlo z Vysočiny jen bod za bezbrankovou remízu

06.11.2017
H a v l í č k ů v   B r o d - Ve fotbalové tabulce pravdy se body získané na hřišti soupeře považují za plusové. Jeden takový si fotbalisté Blanska odvezli z Havlíčkova Brodu. Žádné velké nadšení ovšem po zápase čtrnáctého kola divizní skupiny D v blanenském táboře nepanuje. Remíza se totiž hodně podobá těm předchozím, o nichž trenér Martin Maša prohlásil, že byly dvoubodovou ztrátou.

Blansko veze z Havlíčkova Brodu bod za bezbrankovou remízu

04.11.2017
B l a n s k o - V záři a v říjnu se fotbalistům A týmu FK Blansko na hřištích soupeřů bodovat nepodařilo. Listopad zahájili svěřenci trenéra Martina Maši bodovým ziskem na hřišti dvanáctého Havlíčkova Brodu, kde uhráli remízu 0:0.

Reportáž z utkání: FK Blansko - TATRAN Ždírec nad Doubravou

04.11.2017
B l a n s k o - Reportáž blanenské televize Videožurnál z utkání 13. kola Fortuna Moravskoslezské divize, skupiny D, ve kterém fotbalisté A týmu FK Blansko remizovali s celkem TATRAN Ždírec nad Doubravou 1:1.

Bitva sousedů v tabulce, Blansko se představí v Havlíčkově Brodě

03.11.2017
B l a n s k o - A tým FK Blansko již čtyři kola naplno nebodoval. Z pohledu vývoje v tabulce čeká svěřence trenéra Martina Maši o nadcházejícím víkendu jedno z důležitých utkání. V sobotu se v rámci 14. kola Fortuna Moravskoslezské divize D představí na hřišti Havlíčkova Brodu. Tomu patří 12. místo.