Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Realizační tým hodnotí přípravné utkání s Prostějovem

25.02.2017
B l a n s k o - Průběh přípravného utkání s druholigovým soupeřem z Prostějova zhodnotil trenér Zbyněk Zbořil a také asistent trenéra Roman Drga.

Utkání nám ukázalo, o čem je ligový fotbal, hodnotil porážku s Prostějovem Lukáš Koláček

25.02.2017
B l a n s k o - Přípravný zápas proti druholigovému Prostějovu byl pro Lukáše Koláčka specifický. V hanáckém městě totiž bydlí a v sestavě soupeře nastoupil útočník Robin Elšík, kterému v podzimním vzájemném utkání MSFL v Otrokovicích poskytl první pomoc. „Jsem rád, že je Robin v pořádku a že se mu daří,“ poznamenal při pozápasovém hodnocení blanenský kapitán, který neopomenul pochválit spoluhráče za odvedenou práci.

Blansko s druholigovým Prostějovem těsně prohrálo

25.02.2017
B l a n s k o - Solidní partii s Prostějovem sehráli fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila druholigového soupeře notně potrápili a o cennou remízu přišli deset minut před koncem.

Kvalitní prověrka v přípravě, Blansko vyzve druholigový Prostějov

23.02.2017
B l a n s k o - Kvalitní prověrka v rámci zimní přípravy čeká fotbalisty A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila hostí v pátek 24. února od 18:00 na umělé trávě na Mlýnské druholigový celek 1. SK Prostějov.

A tým trénoval v Nemocvičně Blansko

21.02.2017
B l a n s k o - A tým FK Blansko dnes absolvoval v Nemocvičně Blansko pod vedením Denisy Provazníkové crossfitový trénink. Na to, jak svěřenci trenéra Zbořila tvrdě pracovali se můžete podívat v naší reportáži.

Pozor změna! S Prostějovem v pátek od 18:00

21.02.2017
B l a n s k o - Ke změně programu přípravných utkání dochází u A týmu FK Blansko. Na žádost soupeře bude následující přípravný zápas proti Prostějovu odehrán již tento pátek 24. února od 18:00 na umělé trávě stadionu na Mlýnské.

Kondičně jsme závěr zvládli výborně, hodnotil vítězství nad Letohradem trenér Zbořil

19.02.2017
B l a n s k o - Průběh přípravného utkání s Letohradem zhodnotil trenér Zbyněk Zbořil. Ten nebyl s výkonem svého mužstva v prvním poločase spokojen a nedostatky viděl především v osobních soubojích a získávání odražených míčů. Potěšil ho naopak závěr, v němž jeho svěřenci rozhodli o hubeném vítězství.

Blansko v přípravě díky výstavní trefě Chloupka zdolalo divizní Letohrad

19.02.2017
B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko v sedmém utkání zimní přípravy proti Letohradu dlouho hledali recept na překonání brankáře Ehrenbergera. Našel ho až v 80. min. Luboš Chloupek, jehož výstavní trefa rozhodla o výhře v poměru 1:0.

Příprava pokračuje, Blansko v sobotu hostí Letohrad

16.02.2017
B l a n s k o - Fotbalisty A týmu FK Blansko čeká o nadcházejícím víkendu již sedmý zápas v rámci zimní přípravy. V sobotu se svěřenci trenéra Zbořila utkají s účastníkem divize C Letohradem. V domácí sestavě se objeví testovaný hráč Antonín Jakeš.

Zbrojovka dnešní trénink v Blansku zrušila!

15.02.2017
B l a n s k o - Vzhledem ke změně klimatických podmínek a možnosti využít přírodní trávník se realizační tým A mužstva Zbrojovky Brno rozhodl dnešní původně plánovanou tréninkovou jednotku na umělé trávě stadionu na Mlýnské v Blansku zrušit.

Ve středu bude v Blansku trénovat prvoligová Zbrojovka Brno

13.02.2017
B l a n s k o - Tuto středu 15. února využije novou umělou trávu na stadionu na Mlýnské A mužstvo Zbrojovky Brno pro absolvování jedné z posledních tréninkových jednotek před startem jarní části 1. ligy.

Druhý poločas byl výživný, těšilo po výhře nad Boskovicemi trenéra Zbořila

12.02.2017
B l a n s k o - Šestibrankové vítězství nad Boskovicemi, herní styl mužstva, marodku a připravované změny v kádru. O tom všem hovořil trenér A mužstva Zbyněk Zbořil v pozápasovém rozhovoru.

Blansko v přípravě přehrálo Boskovice

12.02.2017
B l a n s k o - V dalším přípravném utkání na umělé trávě na Mlýnské si fotbalisté A týmu FK Blansko poradili s účastníkem krajského přeboru. Boskovicím nastříleli svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila šest branek.

Další víkendový program týmů FK Blansko na umělé trávě

09.02.2017
B l a n s k o - Kromě A mužstva sehrají o víkendu na umělé trávě stadionu na Mlýnské svá přípravná utkání starší i mladší dorostenci a také starší žáci.

Blansko v přípravě vyzve Boskovice

09.02.2017
B l a n s k o - Už pošesté v rámci zimní přípravy vyběhnou v sobotu 11. února k přípravnému utkání fotbalisté A týmu FK Blansko. Tentokrát bude soupeřem svěřenců trenéra Zbyňka Zbořila celek FC Boskovice.
Další stránky
12>>