Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Starší žáci zahájili jaro remízou v derby

28.03.2011
B l a n s k o - Ziskem jednoho bodu zahájili jarní část krajského přeboru starší žáci FK APOS Blansko, kteří na půdě rivala z Boskovic remizovali 0:0.

Vstup do utkání byl famózní, těšilo Tomáše Šenka

27.03.2011
B l a n s k o - První důležitý krok směrem k záchraně udělali včera fotbalisté FK APOS Blansko. Na domácí půdě si v souboji o pomyslných šest bodů poradili s Napajedly a vzhledem k ostatním výsledkům se zisk tří bodů cení dvojnásob.

Blansko vstoupilo do jara pravou nohou, porazilo Napajedla

27.03.2011
B l a n s k o - Vítězně vstoupili do jarní části moravskoslezské divize, skupiny D fotbalisté FK APOS Blansko. Na domácím hřišti zdolali svěřenci Tomáše Šenka souseda z tabulky Napajedla 2:1. Hosté utkání dohrávali bez dvou vyloučených hráčů.

Je cítit napětí před prvním mistrovským zápasem, říká Radim Farník

24.03.2011
B l a n s k o - Po odchodu Davida Bednáře a Libora Němce na něm bude ležet tíha zodpovědnosti za ofenzivní nápady a exekuci standardních situací. Zkušený záložník Radim Farník před utkáním s Napajedly popisuje atmosféru v kabině a hodnotí průběh zimní přípravy.

FK APOS Blansko má oficiální klubovou televizi

23.03.2011
B l a n s k o - Se startem jarní části sezóny přichází také vylepšení v rámci oficiálních klubových stránek. Všechna videa z utkání, reportáže a rozhovory mají fanoušci možnost sledovat prostřednictvím oficiální klubové televize.

Tomáš Šenk: Rád bych navázal na spolupráci s Petrem Vašíčkem

23.03.2011
B l a n s k o - Start jarní části soutěže je za dveřmi. Fotbalisté FK APOS Blansko začnou boje o udržení v divizi sobotním utkáním proti Napajedlům. Trenér Tomáš Šenk se v rozhovoru ohlédl za průběhem zimní přípravy a poodhalil aktuální situaci v kádru.

Blansko v generálce porazilo Rájec

20.03.2011
B r n o - Fotbalisté FK APOS Blansko porazili v generálce na start jarní části divize MKZ Rájec-Jestřebí. Výkon mužstva především ve druhém poločase směrem dozadu však trenéra Šenka nenechává klidným.

Blansko vyzve v generálce Rájec

18.03.2011
B l a n s k o - Poslední přípravné utkání před startem jarní části Divize čeká v sobotu fotbalisty FK APOS Blansko. Na umělé trávě tréninkového centra v Brněnských Ivanovicích se utkají od 15 hodin s celkem MKZ Rájec-Jestřebí.

Blansko nestačilo na lídra KP Vysočiny

13.03.2011
B r n o - Předposlední utkání v rámci zimní přípravy se fotbalistům FK APOS Blansko nepovedlo. Na umělé trávě v Brněnských Ivanovicích prohráli s lídrem krajského přeboru Vysočiny Polnou vysoko 2:6.

V neděli proti lídrovi krajského přeboru Vysočiny

11.03.2011
B l a n s k o - Kvalitní soupeř čeká v neděli v rámci přátelského utkání fotbalisty FK APOS Blansko. V tréninkovém centru v Brněnských Ivanovicích změří svěřenci Tomáše Šenka síly s celkem Slavoj TKZ Polná.

Luděk Pernica se znovu zabydlel v základní sestavě Zbrojovky

09.03.2011
B l a n s k o - Běží jedenáctá minuta prvního jarního kola Gambrinus ligy. Zachraňující se Zbrojovka hraje proti podobně namočené Slavii na jejím stále ještě novém svatostánku. Luděk Pernica napřahuje ke svému životní střele. Gól!

Zbyněk Zbořil: Své bývalé kluby sleduji

08.03.2011
B l a n s k o - V loňské sezóně dovedl Líšeň bez větších problémů k záchraně v MSFL, letos s takřka nezměněným týmem bojuje v horní polovině tabulky. Bývalý trenér Blanska Zbyněk Zbořil zhodnotil sobotní utkání nejen z pohledu svého mužstva.

Naše výkony jdou postupně nahoru, těší Tomáše Šenka

08.03.2011
B l a n s k o - Vyvrcholení na závěr zimního turnaje znamenalo pro fotbalisty FK APOS Blansko střetnutí s třetiligovou Líšní. I přes porážku mohl být trenér Tomáš Šenk s několika pasážemi hry spokojen.

Michal Hájek: Z utkání mám dobré pocity

08.03.2011
B l a n s k o - Na zimním turnaji v Líšni zasáhl Michal Hájek do všech utkání. Také v tom posledním proti domácímu týmu byl hodně aktivní a i přes porážku ho hodnotil kladně.

Blansko bylo s Líšni blízko k remíze, nakonec prohrálo

05.03.2011
B r n o - Porážkou 1:2 zakončili letošní účinkování na zimním turnaji v Líšni fotbalisté FK APOS Blansko. Svěřenci trenéra Šenka byli po trefě Šípa blízko remíze, o kterou však přišli záhy když se prosadil ex-zbrojovácký Cupák.
Další stránky
12>>