Blansko

Prostějov

2:1
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Prostějov

2

1

Rozpis zápasů

Články

Adrián Kopičár: Zdraví je na prvním místě, až poté se můžeme bavit o sportovní stránce

18.03.2020
Blansko – Vážnost aktuální situace naplno dopadla také na fotbalisty FK Blansko. Ti se rozjeli do svých domovů, kde plní individuální tréninkové plány a vyčkávají, až složité období pomine. Vyjímkou není ani slovenský záložník Adrián Kopičár.

MSFL přerušena, o dalším osudu soutěže se bude rozhodovat

12.03.2020
Středeční řádné zasedání řídící komiese FAČR pro Moravu, v návaznosti na Shromáždění klubů MSFL, MSD, které souviselo s úterním rozhodnutím Bezpečností rady státu, rozhodlo o odložení zápasu MSFL prozatím do 4.4. 2020.

Vyjádření FAČR k zasedání Bezpečnostní rady státu

10.03.2020
Na základě úterního rozhodnutí Bezpečnostní rady státu (10. 3. 2020) vydává Výkonný výbor Asociace následující rozhodnutí:
Soutěžní utkání organizované FAČR, KFS, nebo OFS, se neruší a pořadatel utkání (domácí klub), je povinen zabezpečit, že se soutěžního utkání nezúčastní více než 100 osob.

Rozhodovaly maličkosti, říká o zápase s Uničovem Zbyněk Zbořil

08.03.2020
Blansko – Předzápasová slova trenéra Zbyňka Zbořila o velmi těžkém startu do jarní části sezóny se v Uničově beze zbytku naplnila. Byli to právě domácí, kteří se radoval z jediné přesné trefy utkání, a tak se Blansko vracelo domů bez bodu.

Vstup do jara nevyšel. Blansko prohrálo s Uničovem

08.03.2020
B l a n s k o - První jarní duel nevyšel svěřencům Zbyňka Zbořila příliš ideálně a na půde Uničova prohráli těsně 1:0.

Urbančok míří na hostování do Hodonína

07.03.2020
B l a n s k o - Pětadvacetiletý středopolař Dominik Urbančok odehraje jarní část v dresu divizního Hodonína. Kreativní záložník odehrál na podzim 17 zápasů, ve kterých vstřelil tři branky.

Jaro MSFL se pomalu zahřívá na provozní teplotu. Blansko míří do Uničova

05.03.2020
B l a n s k o - Jarní část MSFL už otáčí klíčkem v zapalování, takže nezbývá nic jiného, než najít fanouškovské předměty a připravit se na těžké jaro pro blanenský klub, který se bude bít o postup do druhé nejvyšší soutěže.

Změna ve složení výkonného výboru

05.03.2020
V měsíci únoru 2020 došlo ke změně ve složení výkonného výboru FK Blansko, z.s.

Podmínky máme perfektní, teď už je to jen na nás, říká Zbyněk Zbořil

05.03.2020
B l a n s k o - Jarní část MSFL se neúprosně blíží a tak nastal prostor zhodnotit zimní pauzu. Toho se ujal trenér áčka Zbyněk Zbořil. Jak hodnotí změny v kádru a co očekává od prvních jarních duelů?

Blansko posiluje, z Vyškova přichází Lukáš Lahodný, opačným směrem míří Ordoš

05.03.2020
B l a n s k o - Blansko formuje kádr před začátkem MSFL. Po dlouhém jednání se podařilo dotáhnout přestup do úspěšného konce. Z Vyškova přichází jeden z nejlepších záložníků MSFL - Lukáš Lahodný. Opačným směrem míří na hostování útočník Michal Ordoš.

Prostějov v generálce jen remizoval. Aspoň víme, na čem pracovat, řekl Šustr

02.03.2020
V generálce na start jarní části sezony remizovali prostějovští fotbalisté s Blanskem 2:2. Kandidát na postup do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na Hané ukázal velkou kvalitu.