Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Blansko si proti Ráječku zastřílelo

31.01.2015
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si ve druhém přípravném zápase proti účastníkovi krajského přeboru Olympii Ráječko zastříleli. I díky hattricku Jana Doležela porazili svěřenci trenéra Kuglera svého soupeře jednoznačně 6:1.

Ve druhém přípravném utkání se Blansko střetne s Ráječkem

30.01.2015
B l a n s k o - Druhý přípravný zápas čeká o nadcházejícím víkendu fotbalisty FK Blansko. Svěřenci trenéra Kuglera se zítra od 13:30 ve sportovním areálu VUT Brno střetnou s Olympií Ráječko.

Starší přípravku A čeká halový turnaj na Údolní

29.01.2015
B l a n s k o - Na palubovce sportovní haly na Údolní ulici se tuto sobotu 31. ledna představí starší přípravka A. Svěřence trenéra Leoše Farníka čeká porce pěti utkání.

Mladší přípravka se v Bystřici probojovala až do finále

28.01.2015
B l a n s k o - Mladší přípravka FK Blansko se v sobotu představila na halovém turnaji v Bystřici nad Pernštejnem. Svěřenci trenéra Zdeňka Veselého a asistenta Pavla Rajtšlégra se probojovali až do finále, ve kterém těsně podlehli Sokolu Olšany.

V Blansku se mi dařilo neobvykle hodně, vzpomíná Jan Koudelka

28.01.2015
V y š k o v / B l a n s k o - V dresu Prostějova v prvním přípravném zápase proti Blansku nechyběl ofenzivní záložník Jan Koudelka. Boskovický odchovanec notně potrápil své bývalé spoluhráče a nakonec jako jediný dokázal v prvním poločase překonat brankáře Davida Jurana.

Jan Trtílek: Víme, v čem se musíme zlepšit

27.01.2015
V y š k o v / B l a n s k o - V úvodním přípravném utkání proti Prostějovu se v základní sestavě objevil Jan Trtílek. Blanenský útočník se na začátku přípravného období potýkal se zdravotními problémy. Nyní však trénuje naplno a doufá v lepší zítřky.

Trenér Ivan Študent slaví jubileum

27.01.2015
B l a n s k o - Legendární blanenský trenér Ivan Študent se dnes dožívá 70. narozenin. Do dalších let mu přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti. Ať Vám fotbal i nadále přináší radost a naplnění.

Trenér Kugler: Negativní věci si řekneme na tréninku

26.01.2015
V y š k o v / B l a n s k o - Úvodní přípravný zápas proti třetiligovému Prostějovu se fotbalistům FK Blansko výsledkově nevydařil. Trenér Michal Kugler mohl být spokojen pouze po prvním poločase, po němž byl poměr branek 1:0 v neprospěch jeho mužstva.

Anketu Fotbalista roku 2014 OFS Blansko vyhrál David Juran

26.01.2015
B o s k o v i c e / B l a n s k o - Potřetí v řadě se titulem Fotbalista roku okresu Blansko může pyšnit hráč našeho klubu. Po dvou předchozích prvenstvích Jana Trtílka v této anketě OFS Blansko se jejím vítězem za uplynulý rok 2014 stal brankář A týmu David Juran.

Blansko drželo s Prostějovem krok pouze poločas

25.01.2015
V y š k o v / B l a n s k o - Pouze v prvním poločase dokázali držet krok se soupeřem ze špičky tabulky MSFL fotbalisté FK Blansko. V úvodním přípravném utkání podlehli svěřenci trenéra Kuglera celku 1. SK Prostějov jednoznačně 7:0.

Bubeníček: Už se těším na zápas. Na lavičce je to horší než na hřišti

24.01.2015
B l a n s k o - Patří k oporám Blanska, ale moc toho za minulý rok nenahrál. Radim Bubeníček chyběl na hřišti kvůli vleklým problémům se zraněným kolenem, spoluhráče vedl jako asistent trenéra. „Už se těším na první zápas, snad koleno vydrží," říká jednatřicetiletý záložník.

Blansko na úvod přípravy vyzve ambiciózní Prostějov

23.01.2015
B l a n s k o - Kvalitní tým s ambicemi na postup do Fotbalové národní ligy je nejbližším soupeřem svěřenců trenéra Kuglera. V úvodním přípravném utkání v rámci probíhající zimní přípravy fotbalisté FK Blansko zítra poměří síly s 3. celkem tabulky MSFL 1. SK Prostějov.

Brankář David Juran odpovídal na dotazy fanoušků

22.01.2015
B l a n s k o - Na konci prosince a v průběhu první poloviny měsíce ledna jste mohli pokládat prostřednictvím sekce Ptejte se na našem webu otázky Davidu Juranovi. Odpovědi blanenského brankáře na dotazy z různých oblastí si můžete přečíst právě teď.

A tým završil druhý týden přípravy, návrat Trávníčka se neuskuteční

18.01.2015
B l a n s k o - Již druhý týden zimní přípravy mají za sebou fotbalisté A mužstva FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Kuglera během něho polykali stejné množství tréninkových dávek jako v tom úvodním.

Vzpomínka na Miloše Hlaváčka

17.01.2015
B l a n s k o - Dnes uplynuly přesně dva roky ode dne, kdy naše řady navždy opustil bývalý hráč Spartaku ČKD Blansko pan Miloš Hlaváček.
Další stránky
12>>