1

Novinky

Mladší přípravka B poznávala Prahu

31.10.2012
P r a h a / B l a n s k o - O víkendu 13. a 14. 10. 2012 se mladší přípravka B - ročník 2005 a mladší zúčastnila poznávacího zájezdu v Praze, v jehož rámci sehrála mimo jiné také přátelské utkání s přípravkou prvoligového týmu SK Slavia Praha. Celá akce se konala pod záštitou předsedy FK Blansko Michala Babáka.

Starší žáci vybojovali ve Veselí bod

30.10.2012
V e s e l í / B l a n s k o - V 10. kole krajského přeboru se starším žákům podařilo po dvou porážkách bodovat. Na půdě Veselí nad Moravou již sice svěřenci trenéra Šenkeříka prohrávali 1:3, nakonec však dokázali skóre srovnat do konečné podoby 3:3.

Třetí domácí porážka B týmu znamená propad do středu tabulky

28.10.2012
B l a n s k o - Po rychlém vedení a poločasové remíze nakonec B mužstvo doma se sousedem v tabulce vysoko prohrálo.

Blansko potvrdilo výbornou formu i v Rajhradě

28.10.2012
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko jsou momentálně ve velké pohodě. Pošesté za sebou si svěřenci Karla Jarůška připsali plný počet bodů. Tentokrát jejich formu odnesl Rajhrad, na jehož půdě Blanenští po dvou brankách Jana Trtílka a Michala Šenka a jedné Jana Doležela vyhráli 5:0.

Víkendový program týmů FK Blansko

25.10.2012
B l a n s k o - O víkendu mají blanenští příznivci možnost vidět v akci na domácí půdě pouze B mužstvo a žáky 7+1, konkrétně v neděli. V sobotu se na půdě soupeřů představí A muži a žáci, dorostenci mají volný los.

Starší žáci na lídra nestačili

25.10.2012
B l a n s k o - V 9. kole krajského přeboru prohráli starší žáci na domácí půdě s vedoucím týmem tabuky Svratkou Brno 0:3.

Z Humpolce se starší dorost vrátil bez bodového zisku

21.10.2012
H u m p o l e c / B l a n s k o - Přestože starší dorost v utkání 11. kola divize D dvakrát vedl, odjel nakonec z Humpolce bez bodového zisku.

V souboji nováčků bylo úspěšnější Podolí

21.10.2012
P o d o l í u B r n a / B l a n s k o - Souboj nováčků 1.B třídy, skupiny A, kteří v odehraných deseti kolech získali shodně 18 bodů, rozhodli pro sebe už v prvním poločase domácí hráči Podolí, kteří vyhráli 2:0.

Norma dodržena, Blansko - Novosedly 3:0

20.10.2012
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se po předloňském sestupu z divize se Sokolem Novosedly střetli dnes již potřetí a také i tentokrát skončilo utkání jejich výhrou 3:0. V rámci 11. kola krajského přeboru tímto poměrem zvítězili svěřenci trenéra Karla Jarůška na domácí půdě díky dvěma brankám Jana Trtílka a jedné Michala Šenka.

A tým čeká přímý souboj o čelo

19.10.2012
B l a n s k o - O víkendu čekají většinu týmů FK Blansko další mistrovské zápasy, jejichž drtivá část je na programu v sobotu. S lídrem soutěže Svratkou Brno se doma utkají starší žáci, A muži budou o udržení vedoucí pozice bojovat s tabulkovým sousedem z Novosedel. B tým bude třetí příčku hájit na půdě čtvrtého Podolí.

Starší žáci odjeli z Bohunic s prázdnou

17.10.2012
B l a n s k o - Starší žáci v rámci 8. kola krajského přeboru zavítali na půdu souseda z tabulky Bohunic. Po bezbrankovém prvním poločase nakonec odjeli svěřenci trenéra Michala Šenkeříka s porážkou 0:3.

Přípravka vybojovala v Žabovřeskách 5. místo

16.10.2012
B r n o / B l a n s k o - V neděli 14. 10. jsme se zúčastnili turnaje přípravek ročníku 2004 a mladších. Ten se konal v areálu hřiště Brno-Žabovřesky a pořádal ho oddíl FC Svratka Brno. V pěkném fotbalovém prostředí bylo k vidění spousta zajímavých utkání.

Starší dorost po první domácí remíze drží v tabulce 5.místo

14.10.2012
B l a n s ko - Starší dorost po remíze v minulém kole v Líšni v poměru 2:2, uhrál stejnou remízu s dalším brněnský soupeřem, Bohunicemi, tentokrát na domácí půdě.

Po dvou domácích porážkách B tým zabral

14.10.2012
B l an s k o - Po několika neproměněných brankových příležitostech a poločasové prohře v poměru 0:1 nakonec hráči B týmu dokázali výsledek otočit ve svůj prospěch a zaslouženě se radují ze zisku tří bodů po výhře v poměru 2:1 nad Svratkou Brno.

Blansko v Podivíně prodloužilo vítěznou sérii

13.10.2012
P o d i v í n / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v 10. kole krajského přeboru žádné překvapení nepřipustili. Na hřišti posledního týmu tabulky Slavoje Podivín vyhráli po dvou brankách Jana Trtílka a jedné Jana Doležela 3:0, připsali si čtvrté vítězství v řadě a udrželi se na prvním místě.