Karviná B

Karviná B

Poslední lednová sobota ve znamení druhého přípravného zápasu blanenských fotbalistů. Po výhře 3:0 nad Kunštátem tentokrát změří síly s Rosicemi. Ty zakončily podzimní část na skvělém 3. místě tabulky. Zimní přípravu však zahájili bez svých dlouhodobých stálic - obránců Pavla Drbala s Janem Vítámvásem a brankáře Davida Jurana. V blanenském dresu bude opět k vidění několik akvizic, které přišly na testy a bojují o místo v kádru pro jarní část. Utkání startuje v sobotu v 10:30 v Mlýnské ulici.

Autor - Adam Přikryl