Blansko

Hradec Králové

1:2

Chrudim

Blansko

28.11.2020 | 13:30

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Hradec Králové

1

2

vs

Chrudim

Blansko

28.11.2020 | 13:30

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Důležitou úlohu hráli v sobotním vítězném utkání proti Bystřici nad Pernštejnem střídající hráči. Jedním z nich byl i záložník Robin Buchta, který se na hřiště dostal po odstoupení kapitána Radim Bubeníčka a výrazně se podílel na vítězné brance svého mužstva.
S jakými pokyny jsi šel na hřiště?

Moc pokynů jsem nedostal, protože se zranil Radim Bubeníček, takže to střídání bylo hodně narychlo. Naskočil jsem do hry téměř nerozcvičen. Jsem moc rád, že jsem tou přihrávkou mohl přispět ke vstřelení gólu a také ke konečnému vítězství.

Naskočil jsi na post levého záložníka, kde jsi hrál už v minulém kole proti Staré Říši. Tam jsi spolupracoval s Davidem Müllerem, teď hrál levého obránce Ondra Skoupý. Jak ti spolupráce vyhovovala?

My máme celkově velmi dobrou partu a mě osobně je jedno, jestli hraji s Davidem nebo s Ondrou. Jsem hlavně rád, že jsem dokázal splnit úlohu střídajícího hráče a povedla se mi ta přihrávka. Ze všeho nejdůležitější je, že se získaly tři body.

Vyhráli jste díky dobrému týmovému výkonu, kdy jste se semkli po zranění Radima Bubeníčka. Asi velkou pochvalu zaslouží vedení klubu, kterému se podařilo dořešit hostování Ondřeje Ullmanna, který vstřelil dvě branky.

Určitě, prakticky v pátek se rozhodovalo, jestli bude moci nastoupit. Naštěstí se všechno stihlo dořešit a Ondra nám to vrátil tím, že vstřelil dva krásné góly. Pro vedení tedy určitě pochvala.

Po tvém příchodu na hřiště jste si v záloze společně s Jirkou Heppem, Tomášem Zouharem a Honzou Horáčkem zopakovali spolupráci z dorostu.

Jsem moc rád, že to tak vyšlo. Myslím si, že naše spolupráce fungovala. Byl bych rád, kdyby to tak bylo i dál.

Tři body jsou hodně důležité i z pohledu toho, že vás teď čekají dva zápasy venku, v Líšni a v Hodoníně.

Myslím si, že nikdo nečekal, že vstup do sezóny bude takový. Chtělo by to teď venku udělat nějaký bod, i když víme, že to bude hodně těžké. Uvidíme, jak se s tím popereme.

Jaký vliv mělo podle na tebe na tým odstoupení kapitána Radima Bubeníčka?

Nebyl to vůbec dobrý pocit, když jsem ho viděl odjíždět v sanitce. Nám nezbývá než doufat, že se nám bude dařit i bez něho. Samozřejmě mu přeji brzké uzdravení a návrat do sestavy.

Děkujeme za rozhovor.