Vedení našeho klubu připravilo pro členy občanského sdružení FK APOS Blansko malý dárek. Jako bonus obdrží každý člen permanentku na jarní část mistrovských soutěží.
Tato výhoda se týká stávajících členů, kteří zaplatili členské příspěvky (33 osob) a také těch, kteří se novými členy teprve hodlají stát. Všem zmíněným budou permanentky předány při příležitosti druhého termínu mimořádné valné hromady. Ta se uskuteční v sobotu 20. 2. ve 13:30 ve Fotbalové hospůdce na stadionu Na Údolní. Prezence bude probíhat od 13:00.