Ostrava

Blansko

4:1

Blansko

Hradec Králové

28.10.2020 | 14:30

Rozpis zápasů

vs

Ostrava

Blansko

4

1

vs

Blansko

Hradec Králové

28.10.2020 | 14:30

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Možná už z pozice rodiče přemýšlíte, jak vyplnit program vašeho potomka během letních prázdnin. Zde je jeden z tipů pro mladé fotbalisty, jak využít volný čas.
Milí kluci a rodiče,

rád bych vás pozval na 5. ročník Fotbalového kempu Petra Švancary, jehož jsem hrdým patronem. Náš fotbalový kemp si během předchozích čtyř ročníků získal velmi zvučné jméno a rok od roku přibývá stále více jeho příznivců. Jako tradičně, i letos se bude kemp konat v krásném fotbalovém prostředí v Rosicích u Brna a to v termínech 28. června – 3. července a 5. – 10. července 2015.

S ohledem na kladné ohlasy, se kterými se kemp v uplynulých letech setkal nejen u kluků, ale i u velké řady rodičů, jsme se i tentokrát rozhodli vydat stejnou cestou. Kemp bude opět pojat především jako fotbalové soustředění, částečně však i jako vzdělávací kurz a dovolená. Po fotbalové stránce se o kluky budou starat kvalifikovaní trenéři, ve volném čase se jim pak budou věnovat absolventi Masarykovy univerzity, kteří se s klukama budou učit anglicky, budou pro ně vymýšlet různé volnočasové aktivity a především budou dohlížet na to, aby měli vše, co potřebují.

Kromě výše zmíněných aktivit čeká na kluky i řada akcí jako turnaje v plážovém fotbale, stolním tenise či nohejbale, trénink a debata se známými fotbalisty, brankářský trénink, různé dovednostní soutěže, vířivka, sauna, masáže či návštěva aquaparku.

Během následujících měsíců vám všem přeji pevné zdraví, hodně úspěchů osobních, pracovních, fotbalových i školních a budu se těšit, že se spolu v létě uvidíme.

Petr ŠvancaraMísto konání: stadion FC Slovan Rosice http://www.fcslovanrosice.cz/
Věková kategorie: 7 – 14 let (ročník 2001 – 2008)
Termíny konání kempu: 28. 6. – 3. 7. a 5. – 10. 7. 2015
Cena: 5.900,- Kč
Pozn.: Jedním z trenérů, kteří budou na kempu Petra Švancary působit, bude i hráč a asistent A týmu FK Blansko Radim Bubeníček.

Podrobnější informace týkající se kempu naleznete na: http://www.fk-petrsvancara.cz